EN|RU|UK
 Політика України
  36452  118

 П'ять країн приєдналися до санкцій ЄС проти РФ

санкции

Чорногорія, Албанія, Норвегія, Грузія і Україна приєдналися до продовження до 23 червня 2018 року санкцій Європейського Союзу проти Росії у вигляді заходів у відповідь на анексію Криму.

Про це йдеться в заяві верховного представника ЄС від імені Європейського Союзу про узгодження деякими третіми країнами обмежувальних заходів у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя, передає Цензор.НЕТ.

"Країни-кандидати Чорногорія та Албанія, країна Європейської асоціації вільної торгівлі Норвегія, що входить до Європейського економічного простору, а також Україна і Грузія приєднуються до цього рішення Ради", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що ці країни будуть забезпечувати координацію їхньої національної політики з ухваленим рішенням Ради ЄС.

Європейський Союз, в свою чергу, бере до відома це зобов'язання і вітає його.

19 червня 2017 року Рада ЄС ухвалила рішення про продовження обмежувальних заходів щодо Росії до 23 червня 2018 року.

Рішення про продовження санкцій було погоджено 6 червня на рівні Комітету постійних представників країн-ЄС (COREPER). Як відомо, санкції були введені ЄС 14 червня 2014 року на імпорт продукції, виробленої в Криму або Севастополі, інвестиції в Крим або Севастополь, туристичні послуги, зокрема, круїзні кораблі не можуть заходити в порти Криму, виключаючи надзвичайну ситуацію, на експорт окремих товарів і технологій для кримських компаній або для використання в Криму в сфері транспорту, телекомунікації та енергетичного сектору.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n449521
VEhrNGRrdzVSMEl3VEVSUmRtUkROakJaWWxKc2RFZFlaazVEUlRCTVRGSm5Ua01yTUZsSVVYWjBSMDh3VEdRNE1FdEVVWFowUjBJd1dtSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору