EN|RU|UK
 Суспільство, Спорт, Фоторепортаж
  68074  29

 На Чемпіонаті України з парашутної групової акробатики Абасов підтримав команду Yinyang Team

У Дніпропетровській області 21-23 липня відбувся Чемпіонат України з парашутної групової акробатики. У спортивній дисципліні для сміливих змагалися спортсмени з різних міст України.

Серед команд-четвірок був дебютант змагань - команда Yinyang Team, що складається переважно зі спортсменів-початківців. Підтримав молодь Олексій Якимович Абасов. Частково завдяки його підтримці команда змогла показати хороші результати і завоювати срібло.

На Чемпіонаті України з парашутної групової акробатики Абасов підтримав команду Yinyang Team 01
"Ми весь рік готувалися до цих змагань. Командою здійснили понад 150 стрибків і провели кілька спортивних зборів в аеродинамічній трубі. Без спонсорської підтримки командам складно показувати високі результати. Тому ми вдячні Олексію Абасову за його участь", - сказала учасниця команди Yinyang Team.

Чемпіонат України відбувається в 10 турів. У кожному з них спортсмени повинні зібрати максимальну кількість фігур за 35 секунд робочого часу з моменту виходи з літака. Перемагає той, хто найкраще досяг успіху в цьому завданні. У цьому році боротьба на Чемпіонаті була дійсно гарячою. І переможець визначився лише в останніх трьох турах. Зазвичай парашутисти готуються до змагань за власні гроші і з підтримкою небайдужих до спорту людей.

На Чемпіонаті України з парашутної групової акробатики Абасов підтримав команду Yinyang Team 02

"Команда Yinyang Team звернулася до мене по фінансову підтримку. І попри те, що хлопці зовсім недавно в спорті і команда існує тільки перший рік, я відразу ж повірив у них. Коли люди "горять" ідеєю, прагнуть до досягнень і викладаються на всі 100%, хочеться допомогти їм. Я вірю в те, що благодійність - це важливо і хочу робити світ кращим. Мені приємно спостерігати, що моя допомога наблизила їх до досягнення результату - срібних медалей на найпрестижніших змаганнях країни в їхній дисципліні", - поділився відчуттями Олексій Абасов.
На Чемпіонаті України з парашутної групової акробатики Абасов підтримав команду Yinyang Team 03
Команда Yinyang Team не збирається зупинятися на досягнутому. Подальшими планами поділився тренер команди: "Зараз ми виступили із середнім результатом 10,2 фігури. Далі в наших планах участь в Чемпіонаті Європи та Кубку Світу. У прагненні потрапити на ці змагання нас знову підтримав Олексій Абасов. Ми зробимо все можливе, щоб гідно представити Україну на міжнародній арені".

На Чемпіонаті України з парашутної групової акробатики Абасов підтримав команду Yinyang Team 04

На Чемпіонаті України з парашутної групової акробатики Абасов підтримав команду Yinyang Team 05

На Чемпіонаті України з парашутної групової акробатики Абасов підтримав команду Yinyang Team 06


Текст публікується на правах реклами.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n449544
VEhrNGRrdzVSMEl3VEM5UmRuUkhRVEJaU2pnd1dXWlJkR1JET0RCTUwxSnNkRU1yTUV3elVYTk9SME5tVGtNdk1FeEVVbWRPUTNjd1dXcFNaemxIUXc9PQ==
 
 
 
 
 
 вгору