EN|RU|UK
 За кордоном
  25008  130

 Інститут нацпам'яті Польщі звинуватив Міноборони РФ у фальсифікації історії

польша

Інстітут національної пам'яті Польщі звинуватив Міністерство оборони Росії у фальсифікації історії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща.

Керівництво інституту оприлюднило заяву у відповідь на публікацію на сайті російського оборонного відомства матеріалу під назвою "Звільнення Польщі. Ціна перемоги". В Інституті національної пам'яті Польщі заявили, що опублікований матеріал не є підставою для серйозної дискусії про роль Червоної армії у Польщі в кінці Другої світової війни.

В опублікованому минулого тижня Міноборони Росії матеріалі наводяться документи про наступ Червоної армії на території Польщі і ставлення поляків до радянських військ. З публікації випливає, що це ставлення було позитивним, в ній можна прочитати, зокрема, що "на Люблінщині місцеве населення щиро і бурхливо висловлювало захоплення і симпатію до Радянського Союзу і Червоної армії".

"Оприлюднення ретельно відібраних, вирваних з контексту, і з необ'єктивним коментарем документів з метою довести правдивість тези про те, що поляки визнавали солдатів Червоної армії виключно "визволителями", фальсифікує історію", - йдеться в комюніке ІНП.

Раніше глава Інституту нацпам'яті Польщі Ярослав Шарек заявив, що "Червона армія принесла в Польщу не свободу, а чергову окупацію".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n449551
VEhrNGRrdzVRMVV3V1VSU1p6bERlakJNUVdjd1dVaFJjM1JIVnpCWlRGRjJkRU41TUV4Qlp6Qk1URkpzZEVNMU1Fd3pVWE5JZWxGb2RFTTVNRmxJVW1kMFF6UXdXVXhTWnpsSFEwbE9Remt3VEVSU2FIUkRMekJNUkZGMlEyWlNhamxIUXpCYVdqZ3dTaTlSZG5SRE56QlplbEpwWkVOM1prNURaekJNTjFKblpFZFhNRms0UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору