EN|RU|UK
 Політика України
  8018  34

 ВККСУ не схвалила кандидатуру судді до складу Верховного Суду, син якого навчається в Москві

Вища кваліфікаційна комісія суддів не схвалила кандидатуру судді до складу Верховного Суду, син якого навчається в Московському державному інституті міжнародних відносин.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ повідомив член ВККСУ Станіслав Щотка, відповідаючи на запитання, чи були серед кандидатів ті, хто їздив до РФ.

"Був один конкурсант - суддя, син якого навчається в МДІМВ. Ми вважаємо, що їм у сім'ї потрібно було ухвалити рішення про переведення до українського вузу. Оскільки цього не сталося, ми вважаємо, що за таких обставин не бачимо цього кандидата у складі Верховного Суду", - повідомив Щотка.


Водночас, за його словами, ситуація з поїздками кандидатів до окупованого Криму і до Росії не така однозначна.

"В одному з випадків ми побачили, що людина їздила до мами, яка тяжко хворіла, а поки тривав конкурс, померла. Ми можемо поставити йому це за провину? У нас є звіти європейських експертів, які говорять про те, що ВККС не повинна в цих питаннях заміняти СБУ, оцінюючи, чи правильно кандидат поводився на території анексованого півострова або іншої держави, як у випадку з РФ. Це порушує права людини", - заявив член ВККСУ Станіслав Щотка.

Читайте також: ВККС затвердила рейтинг кандидатів на посади суддів Верховного суду України
Источник: https://ua.censor.net.ua/n449580
VEhrNGRrdzVSMEl3V1ZCUmRFNURNREJaT1Rnd1NreFJkR1JIUVRCWldGRjJkRU41TUV3elVYVk9RelZKVGtOb01GbFFVWFJJZWxGcmRFTmhNRXB5VVc5a1Eybz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору