EN|RU|UK
 Економіка
  8075  17

 Ярославський зміцнює присутність на страховому ринку

Антимонопольний комітет України надав дозвіл компанії LOVINGTON HOLDINGS LIMITED, що входить до орбіти інтересів бізнесмена Олександра Ярославського, на придбання великого контрольного пакета акцій акціонерної страхової компанії "Інго Україна".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини, інформація про це розміщена на сайті АМКУ.

Читайте також: Ярославський має намір розширювати присутність у фінансовому секторі, а "Металіст" "поки неможливо повернути"
"Надано дозвіл компанії LOVINGTON HOLDINGS LIMITED (р. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій ВАТ "Акціонерна компанія "ІНГО Україна", яке перевищує 50% голосів у вищому органі управління товариства", - йдеться в повідомленні.

У квітні 2017 року група DCH Ярославського придбала пакет "ІНГО Україна" в обсязі 25%, позначивши мету на збільшення присутності в статутному капіталі до 100%. Сам Олександр Ярославський зазначав в інтерв'ю, що страховий бізнес йому цікавий з комерційної точки зору.

"Чому купив? Тому що економіку треба піднімати, а інвестувати в країну. Зовнішні інвестори не прийдуть, якщо не побачать, що всередині є життя, що український бізнес не тікає, а вкладає. А чому ІНГО? У січні вдалося запустити ХТЗ, виробничий процес налагодили, трактори почали сходити з конвеєра - стало нудно і купили ІНГО. Так актив за активом будемо рухатися і далі", - сказав Ярославський.

На питання, чи буде "ІНГО Україна" кредитувати винятково промисловий сектор економіки або ж розвивати і напрямок споживчих позик, Ярославський відповів досить лаконічно:

"Ми будемо робити те, що вимагає ринок".

Читайте також: Вищий госпсуд зобов'язав Київраду скасувати заборону реалізації алкоголю в магазинах у нічний час, - Антимонопольний комітет

"ІНГО Україна" - одна з найстаріших і найбільших українських страхових компаній, стабільно входить у число лідерів ринку за сумами страхових виплат, обсягом страхових премій та величиною власних активів. Має 28 видів ліцензій на різні види обов'язкового і добровільного страхування, розгалужену філіальну мережу, обслуговує і роздрібних і корпоративних клієнтів. В кінці 2016 року Рейтингове агентство "IBI-Rating" підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг компанії на рівні АА (найвища надійність) з прогнозом "стабільний".

За 20 років роботи в Україні DCH успішно розвивала різні інвестиційні проекти, в числі яких "УкрСибБанк", Черкаський "Азот", "Київстар". Інвестиції Олександра Ярославського у розвиток Харківського регіону перевищили $1 млрд. $300 млн бізнесмен інвестував в інфраструктуру Харкова до "Євро-2012". Останнім придбанням Ярославського є Харківський тракторний завод.Источник: https://ua.censor.net.ua/n449599
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору