4193  5

Українець Любченко став чемпіоном Всесвітніх ігор у таїландському боксі. ВІДЕО

Багаторазовий чемпіон світу з таїландського боксу муай-тай Ігор Любченко став чемпіоном Всесвітніх ігор у Вроцлаві в категорії до 63,5 кг.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, в фінальному поєдинку наш спортсмен здолав свого суперника - іранця Алі Зарінфара. Суддівський рахунок вирішального протистояння - 30:27 на користь 26-річного одесита, що означає його перевагу в кожному з раундів.

Українець Любченко став чемпіоном Всесвітніх ігор у таїландському боксі 01

Напередодні в чвертьфіналі Любченко (на фото зліва) впевнено пройшов казаха Абіля Галієва, а потім в півфіналі - ліванця Ахмада Ондаша. Золото Ігоря Любченка - вже восьме в медальному заліку збірної України на Всесвітніх іграх