EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  4850  24

 Я зроблю все, щоб політика Сполучених Штатів щодо України була успішною, - командувач армією США в Європі Бен Ходжес

ходжес

Американські військові активно розвивають співпрацю з політиками як США, так і України.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів командувач армією США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес.


"Ми, військові, співпрацюємо з Верховною Радою близько року. У Гарміші, в Центрі Маршалла, у Вісбадені, штаб-квартирі ЗС США в Європі, ми розвиваємо співпрацю. Коли депутати Ради приїжджали до мене в штаб-квартиру у Вісбадені, вони запросили мене відвідати їх і описати механізми співпраці парламенту й армії. Під час візиту я також надав їм оперативне зведення про те, що ми робимо у Східній Європі, а також в Україні: наприклад, стежимо за російськими навчаннями "Захід", - повідомив він.

Ходжес наголосив, що надання Україні летальної зброї, про яку говорять багато українських політиків, слід розглядати як частину загальної стратегії США.

"Просто дати летальну зброю Україні - це не стратегія. Це може бути частиною загальної стратегії, але яке рішення ми б не ухвалили, завжди потрібно враховувати, якою буде реакція Росії, Заходу, інших країн. У цьому питанні є всілякі переваги, але є і потенційні негативні моменти, тому воно таке непросте", - пояснив він.

При цьому генерал-лейтенант наголосив, що його підтримка політики США щодо України є беззастережною.

"У вас велика історія, і я дуже радий, що моя країна підтримує Україну, рішуче вимагає поважати український суверенітет і повернути Крим і кордони. Я радий, що політика моєї країни саме така. Я - лише частина підтримки з боку США, але зроблю все, що в моїх силах, щоб ця політика була успішною",- сказав Ходжес.

Повний текст інтерв'ю з Беном Ходжесом читайте тут.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n449741
VEhrdlVYQmtReXN3VEZSUmRIUkRNVEJaUlhaTU9VTXZNRXczVVhVNVIxY3dXVXhSZFU1RE5qQk1Ramd3VEM5U2JIUkRNREJaVEZKblRrTTBNRXg2VVhWMFEzZG1Ua05vTUV0cVVXdEJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору