EN|RU|UK
 Політика України
  5195  73

 Деякі сильні кандидати потрапили до складу нового Верховного Суду України, але все ж доброчесність багатьох із них викликає сумніви, - посольство США

сша

Кандидатів на посади суддів нового Верховного суду України, відібраних за допомогою конкурсу, має розглянути Вища рада правосуддя.

Про це йдеться в повідомленні посольства США в Україні, опублікованому в понеділок вранці в акаунті у Твіттері, передає Цензор.НЕТ.

"Деякі сильні кандидати потрапили до складу Верховного Суду, але все ж доброчесність багатьох із них викликає сумніви. Вища Рада правосуддя має окремо подивитися кожну кандидатуру. Доброчесність має значення", - йдеться в повідомленні.


Нагадаємо, 28 липня Вища кваліфкомісія суддів (ВККС) оприлюднила рейтинги учасників конкурсу на посаду суддів нового Верховного суду і за підсумками конкурсного відбору направить до Вищої ради правосуддя рекомендації щодо 120 кандидатів про призначення їх суддями відповідних касаційних судів у складі Верховного Суду - адміністративного, господарського, кримінального і цивільного, по 30 суддів у кожному з перерахованих судів.

Центр протидії корупції (ЦПК) за результатами конкурсу повідомив, що 80% суддів на посади суддів нового Верховного Суду України є чинними або перебувають у відставці, кожен четвертий із них отримав негативний висновок Громадської ради доброчесності (ОСД).
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору