EN|RU|UK
 За кордоном
  4668  31

 Українській армії важливо провести критичний самоаналіз, який був просто неможливий багато років у радянській системі, - Ходжес

учения

Після війни у В'єтнамі в американській армії створили і впровадили систему роботи над помилками і аналізу проведених операцій, яка працює постійно. Ця проста процедура допомогла змінити армію, оскільки змусила нас бути чесними з самим з собою на всіх рівнях.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ повідомив командувач армією США в Європі, генерал-лейтенант Бен Ходжес.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Українські морпіхи візьмуть участь у міжнародних навчаннях у Болгарії "Платинум Лайон - 2017"

"Іноді саме погана ситуація змушує вас подивитися на себе інакше і внести корективи. Так що після В'єтнаму наша армія зробила три речі, які дозволили їй повернутися в стан, в якому вона є зараз. Перше: центри бойової підготовки. Ми серйозно взялися за підготовку. Ви знаєте, що в США є Національний тренувальний центр, у пустелі, є Об'єднаний центр підготовки в Форт-Полк, Луїзіана, а також є навчальний центр у Хоенфельсі, Німеччина. ВПС почали проводити регулярно вишкіл в умовах, наближених до бойових Red Flag / Blue Flag. Іншими словами, номером один стало пильна увага до постійних тренувань і постійної підтримки високого рівня бойової готовності. Тільки постійні навчання і тренування допомогли відтворити армію", - підкреслив командувач армією США в Європі.

"Друге: дуже важливо провести критичний самоаналіз, який був просто неможливий багато років у радянській системі. Ми створили і впровадили систему роботи над помилками і аналізу проведених операцій, яка працюєпостійно (AAR, After Action Review). Після кожних навчань усі, хто брав участь , відверто обговорюють під керівництвом лідера все, що сталося, і перш за все, вивчають, що саме сталося не так, чому воно сталося не так, як це виправити. Ця проста процедура допомогла змінити армію, оскільки змусила нас бути чесним і з самим з собою на всіх рівнях. Тепер чесність і самокритика - як кисень, ми без них вже нічого не робимо. Ось зараз ми прийшли на інтерв'ю з посольства, так там ми проводили розбір того, що ми зробили. Тепер ми робимо розбори ситуацій весь час, це складова частина роботи. Це було дужа важлива зміна", - зазначив Ходжес.

Також читайте: Майбутнє української армії за інноваціями та ініціативою, - Бен Ходжес

"І третє: система навчання сержантів. Бути сержантом - це не просто додати значок собі на форму. Сержантів ми навчаємо так само, як і офіцерів. Цей корпус (сержантський. - Ред.) дуже важливий, адже при сучасних військових діях неможливо централізувати всі рішення в одному місці, а потім сподіватися, що всі будуть їх виконувати - така природа сучасних бойових дій. Комунікація в ланцюзі управління постійно переривається, і дії армії залежать від рішень молодших командирів, щоб ви могли розуміти, що відбувається. Це означає, що ви повинні наділяти їх повноваженнями; вони повинні відчувати, що можуть приймати рішення, вони повинні практикувати самостійні ініціативні дії. І, звичайно ж, перш за все цей обов'язок лягає на сержантів", - додав командувач армією США в Європі.

Повний текст інтерв'ю з Беном Ходжесом читайте ТУТ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n449834
VEhrdlVYQmtReXN3VEZSUmRIUkRNVEJaUlhaTU9VTjVNRXhxVW1sT1F6WXdXbUpSZFRONlVYTjBSMWN3VEc1U1oyUkhUVEJNY2xGMmRFTjVNRXczVW1ka1F6Y3dXVkJSZEhSRGVEQk1OMUZ6ZEVkSE1GcGFPREJMU0ZGeFRrTlI=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору