EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  20395  183

 Це порушення міжнародного права і провокація, - МЗС про спрощену процедуру прийняття українцями громадянства РФ

мид

Міністерство закордонних справ України розцінює прийняття російським керівництвом закону, який спрощує прийняття отримання російського громадянства громадянами України, як повне нехтування міжнародного права і закликає українців не піддаватися на такі провокації.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в офіційному коментарі МЗС України

"Розцінюємо такий крок держави-агресора як продовження правової дискримінації та утисків прав громадян України, які в силу різних обставин живуть або працюють на території Росії, а також на окупованій нею території України. У цьому зв'язку закликаємо громадян України не піддаватися на подібні провокації та вкотре застерігаємо від здійснення поїздок до Російської Федерації", - сказано в тексті.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Питання екстрадиції Саакашвілі є правовим і слідчо-прокурорським процесом, - міністр юстиції Грузії

У МЗС назвали такий крок російської влади "свідченням повної зневаги держави-агресора до міжнародного права і суверенітету інших держав", підкресливши, що відмова від громадянства України у формі направлення нотаріально завіреної заяви про відмову від українського громадянства в повноважний орган країни громадянства нікчемний за своєю суттю та змістом. "Згідно з чинним законодавством України, єдиним документом, який засвідчує факт припинення громадянства України як шляхом виходу з нього, так і його втрати, є відповідний указ Президента України", - нагадали у відомсті.

При цьому в МЗС запевнили, що в разі порушення прав та інтересів у РФ громадяни України отримають всю необхідну консульську підтримку в дипломатичних і консульських установах України.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Він і його друзі ще поплатяться, - Маккейн про рішення Путіна вислати американських дипломатів
Источник: https://ua.censor.net.ua/n449852
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору