EN|RU|UK
 Київські новини
  12293  62

 Нова пішохідна зона з'явилася на Подолі в Києві. СХЕМА

З 1 серпня на Подолі в Києві змінюється схема організації дорожнього руху.

Про це повідомив голова Подільської РДА Валентин Мондрієвський на своїй сторінці у Фейсбуці.


Так, вулиці Сагайдачного й Андріївська стануть пішохідними в тестовому режимі (до середини вересня). Частина парковки перед Києво-Могилянською Академією та вся парковка перед Подільською райдержадміністрацією стануть пішохідною зоною без автомобілів (крім спецтранспорту).

Нова пішохідна зона зявилася на Подолі в Києві 01

Як наслідок, разом із територією двох скверів Контрактова площа і частина вулиці Сагайдачного перетворяться в єдину пішохідну зону. Автомобілям можна рухатися з вулиці Іллінської до вулиці Сковороди. Також об'їхати можна буде вулицями Покровською і Братською. Відповідні зміни буде внесено в маршрути громадського транспорту. Якщо такі зміни виявляться зручними для киян, вони діятимуть постійно.


Нагадаємо, у квітні цього року стало відомо, що в Києві проведуть реконструкцію Контрактової площі і вулиці Сагайдачного з облаштуванням пішохідної зони. Для облаштування зеленої зони з Контрактової площі перенесли всі МАФи. Облаштування пішохідної зони на Подолі відбуватимуться в кілька етапів. По-перше, в районі Контрактової введуть нову тимчасову схему дорожнього руху. Другий етап - реконструкція прилеглих до площі вулиць - Покровської, Боричевого Току, Сагайдачного й інших. Третя черга - це, власне, реконструкція Контрактової площі. На четвертому етапі буде створено транспортний вузол громадського транспорту.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n449888
VEhrNGRrdzVReTh3V21KU2FVNURLekJaV0ZKc2RFTXdaazVIUXpCWlJGRnpUa001TUZsSVVYWTVReXN3V1VSU1oyNTZVVzEwUXpRd1dtWlJjMmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору