EN|RU|UK
 Суспільство
  6410  60
Матеріали за темою:

 На бюджетні місця в українських вишах прийнято 60 тисяч першокурсників, - Міносвіти

минобразования

За підсумками вступної кампанії-2017 до зарахування на бюджетну форму навчання до вищих навчальних закладів України рекомендовано 60,9 тис. абітурієнтів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в інформації Міносвіти.

У повідомленні зазначено: "60 тис. 925 вступників отримали рекомендації до зарахування на бюджетні місця в українських ВНЗ - оприлюднено списки. В електронних кабінетах вступників з'явилася інформація про рекомендації до зарахування на місця державного замовлення. Незабаром вона буде оприлюднена також на сайті vstup.info та на інформаційних ресурсах вищих навчальних закладів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Порошенко підписав закон про особливості вступу до вишів Донбасу

Отримали відповідні рекомендації 60тис 925 вступників, які мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12 години дня 5 серпня. Їхнє зарахування проводиться не пізніше 12 години дня 7 серпня. З переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайтах ВНЗ або звернувшись до відповідних приймальних комісій.

Невикористані місця будуть надані пільговим категоріям вступників - діти загиблих воїнів АТО та діти Героїв Небесної Сотні, діти воїнів АТО, учасники бойових дій АТО. Абітурієнти, що вступали на природничі та технічні спеціальності, але не пройшли на бюджет, також зможуть отримати місце, якщо вступники, які отримали рекомендацію до зарахування, відмовляться від бюджету чи не принесуть вчасно оригінали потрібних документів.

Також читайте: Вишам дали більше часу на прийом електронних заяв, - Міносвіти

Переведення на вакантні місця державного та регіонального замовлення відбуватиметься до 18 серпня.

Якщо після розподілу бюджетних місць у вступників виникнуть питання щодо його справедливості, вони можуть звернутися насамперед до приймальних комісій або ж до ДП "Інфоресурс" та МОН.

Також нагадуємо, що освітні центри "Крим-Україна" та "Донбас-Україна" працюють до 30 вересня.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n449996
TUV4TVVtZGtSME13V1ZCUmRqbERPVEJNUVdjd1RISlJjMDVET0RCTUwxRnpUa001TUZwaVVtcDVPSFpNZVM5UmMzUkhRakJaVEZKbk9VTXZNRXd6VVhORFJGRjFkRU4zTUV4NlVYWTVRM2N3VEROU2JIUkhVR1pPUTJNd1dtSlJkbVJES3pCWlNGRnpkRWRYTUZsTVVYVkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору