EN|RU|UK
 Політика України
  1639  5

 Місцеві бюджети отримають понад 10 млрд грн на ремонт і утримання доріг, - Мінфін

дороги

Місцеві бюджети в Україні отримають більш ніж 10 млрд грн на ремонт і утримання доріг за підсумками 2017 року.

Такі дані є в аналізі змін до державного бюджету на 2017 рік, який провело Міністерства фінансів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.


Оскільки цього року відбувається експеримент із фінансування ремонту й утримання доріг за рахунок перевиконання митних платежів, штучне заниження планових показників імпортного податку на додану вартість (ПДВ) призведе до того, що місцевим бюджетам за підсумками року буде нараховано понад 10 млрд грн, йдеться в документі.

"Незважаючи на те, що фактичне перевиконання цього показника (імпортного ПДВ, - ред.) за перше півріччя становить 17,6 млрд грн, в ухвалених Верховною Радою змінах до державного бюджету його збільшили тільки на 8,5 млрд грн проти запропонованих урядом 33 млрд грн", - йдеться в документі.


У Мінфіні також зазначають ризики невиконання надходжень до держбюджету з податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), внутрішнього ПДВ і деяких інших показників.

Закон "Про внесення змін до закону України "Про Державний бюджет на 2017 рік" Президент Петро Порошенко підписав 1 серпня. Документ опублікували того ж дня.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n450136
VEhrNGRrdzVRM2d3V1RkUmRFNURNakJNV0ZKbmJucFJkRTVES3pCWlJGRjJkRU42TUV4b09EQlpSRkYwWkVNNE1FdzNVWFprUjBObVRrTmpNRnBpVVhaa1IwVXdXbUpSZGxFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору