EN|RU|UK
 Економіка
  15383  143

 Зарплата нових реформаторів у міністерствах становитиме 50-70 тис. грн, - голова Нацдержслужби Ващенко

деньги зарплата

Заробітна плата 1 тис. нових реформаторів у міністерствах, яких планують залучити на державну службу, становитиме не менше 50 тис. грн.

Про це голова Національного агентства з питань державної служби Костянтин Ващенко розповів на "круглому столі", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.

"Сьогодні прийнято принципове рішення, що, враховуючи відповідальність, особливі очікування від цих людей, має бути створена відповідна мотивація і зарплата повинна бути конкурентною на ринку. Ті розрахунки, які у нас є разом з Міністерством фінансів, я скажу середні, тому що залежить від стажу і деяких інших моментів, але в цілому ми можемо говорити, що керівник директорату буде мати в районі 70 тис. грн заробітну плату, керівник експертної групи в директораті - трохи більше 60 тис. і державний експерт, який працює в директораті, - в районі 50 тис. грн", - повідомив Ващенко.

За його словами, заробітні плати повинні зростати в усіх держслужбовців.

Заступник державного секретаря Кабінету міністрів України Тетяна Ковтун зазначила, що 16 серпня уряд має намір прийняти необхідні нормативно-правові акти для запуску відбору, в той же день буде запущений онлайн портал, де буде розміщуватися інформація про відповідні вакансії.

Початок відбору буде з 1 вересня, а перші фахівці з реформ можуть бути призначені 1 листопада.

Ковтун зазначила, що відбір буде проходити за підтримки Європейського Союзу, за допомогою найнятої ним рекрутингової компанії.

Керівник програм співпраці Представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот додав, що всього на реалізацію реформи держслужби ЄС має намір виділити 100 млн, частину з яких вже виділено.

Перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова зазначила, що відібрані за конкурсом фахівці будуть працювати в нових структурних підрозділах міністерств - генеральних директоратах, які будуть відповідати за реформування.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n450308
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору