EN|RU|UK
 За кордоном
  14593  100

 США скочуються до штампів "холодної війни", - МЗС РФ про заяви Пенса

пенс

МЗС Росії, коментуючи заяви віце-президента США Майкла Пенса в Подгориці про загрозу з боку Росії для Балкан, заявив, що Вашингтон скочується до ідеологізованих штампів часів "холодної війни".

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт МЗС Росії.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Ваша мужність надихає світ", - віце-президент США Пенс звернувся до чорногорців і відзначив їхній опір Росії

"2 серпня у Подгориці віце-президент США М.Пенс виступив із черговою серією антиросійських заяв, лякав лідерів західнобалканських держав міфічною "російською загрозою", дійшовши до звинувачень нашої країни в спробах насильницького перекроювання кордонів у регіоні", - йдеться у коментарі МЗС РФ.

"З жалем доводиться констатувати, що Вашингтон усе глибше скочується до примітивних ідеологізованих штампів часів "холодної війни", які повністю відірвані від реальності. Нав'язування балканським країнам відверто деструктивного вибору "або із Заходом, або з Росією" неминуче веде до зростання напруженості на європейському континенті, дестабілізує ситуацію в регіоні та окремих державах. При цьому активно проводиться теза про нібито безальтернативність вступу всієї Південно-Східної Європи в НАТО, "продавлюються" проекти, засновані на недобросовісній конкуренції та які суперечать економічній логіці", - заявили в МЗС РФ.

Також читайте: Дестабілізаційні дії Росії, її дії в Україні - неприйнятні, - віце-президент США Пенс у Естонії

"Закликаємо американських колег припинити шельмування Росії та її зовнішньополітичної лінії, яка незмінно ґрунтується на повазі до партнерів і готовності до спільної конструктивної роботи, на взаємному врахуванні інтересів", - резюмували в російському зовнішньополітичному відомстві.

Як повідомляли раніше, віце-президент США Майкл Пенс звинуватив Росію в спробах силою змінити міжнародні кордони, а також підірвати демократію на Західних Балканах.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n450336
VEhrdlVXNDVRekV3VEROU1oxTTRkakJLZWxGc09VTm9TVTVEWnpCTFVqZ3dTMGhSY1U1RFVRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору