EN|RU|UK
 Політика України
  1583  0

 Міносвіти продовжило термін подачі оригіналів документів до вищих навчальних закладів для зарахування на бюджет до 18:00 5 серпня

вуз

Міністерство освіти й науки України продовжило термін подачі абітурієнтами оригіналів документів для зарахування на місця державного замовлення до вищих навчальних закладів до 18:00 суботи, 5 серпня.

Для абітурієнтів, які отримали рекомендацію до зарахування на бюджет, продовжили час прийому оригіналів документів у приймальних комісіях вишів до 18 години 5 серпня. Міністерство освіти й науки України відправило відповідного листа керівникам вищих навчальних закладів сьогодні, 4 серпня 2017 року. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міносвіти.

"До Міністерства освіти й науки України надходять численні звернення абітурієнтів з проханням продовжити термін подачі документів на бюджет. Мотиви різні, зокрема, вони пов'язані з доїздом у інші міста, якщо дитина отримала рекомендацію на зарахування до вищих навчальних закладів не біля дому", - пояснив директор департаменту вищої освіти Міносвіти Олег Шаров.


Загалом рекомендовано до зарахування на бюджет 60 тис. 925 абітурієнтів.

Списки зарахованих, які виконали всі вимоги до зарахування та вчасно подали оригінали документів до приймальних комісій вищих навчальних закладів, мають оприлюднити не пізніше 12:00 у понеділок, 7 серпня. Невикористані місця держзамовлення дадуть пільговим категоріям вступників.


Перезарахування на вакантні місця державного і регіонального замовлення відбуватимуться до 18 серпня.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n450422
VEhrNGRrdzVRM2t3V1VoU1ozUkhSREJNTDFGMlpFTjNTVTVETmpCTVJGRjJUa012TUV4RVVYWmtSMWN3V1RrNE1FeEVVWE5rUjFjd1dVeFNaemxIUVRCYVlsSnNUa001TUZsS09EQk1URkYyWkVNelprNURZekJhWWxGMlpFTXJNRmxJVVhOMFIxY3dXVXhSZFVFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору