EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  3044  16

 Говорити про конкретну модель структури ДФС рано, консультації з МВФ тривають, - Продан

продан мирослав

Консультації з Міжнародним валютним фондом щодо реформування Державної фіскальної служби ще тривають, тому говорити про модель структури служби і кількість співробітників ДФС ще рано.

Про це сьогодні написав у Фейсбуці в.о. голови ДФС Мирослав Продан.

"Цього тижня разом із представниками місії МВФ підбивали підсумки спільної роботи з напрацювання дорожньої карти заходів щодо реформуванню ДФС. Наші партнери передали нам проект рекомендацій до плану впровадження реформ за результатами роботи місії з 19 липня по 1 серпня 2017 року. Як і колеги з МВФ, ми прагнемо трансформувати ДФС у сучасний сервісний орган адміністрування податків. ДФС повинна стати партнером для платників і бізнесу. Але хочу наголосити, що наразі йдеться лише про низку рекомендацій щодо впровадження комплексної реформи. Говорити про конкретну модель, на базі якої буде сформовано структуру фіскальної служби, якою буде кількість співробітників ДФС, зарано. Консультації з місією МВФ щодо реформування ДФС тривають. Проект пропозицій іще опрацьовується фахівцями служби. Після завершення консультацій наші пропозиції будуть передані МВФ для вироблення узгодженої усіма учасниками процесу позиції", - зазначив голова ДФС.

Нагадаємо, 1 серпня експерти Департаменту з податково-бюджетних питань Міжнародного валютного фонду передали рекомендації до плану реформ Державної фіскальної служби України. У документі, зокрема, визначено масштабність реформ, результати, яких вони покликані досягти, ризики виконання і можливі шляхи управління ризиками і т.д. Також складено дорожню карту заходів, які необхідно здійснити для досягнення цих цілей.Источник: https://ua.censor.net.ua/n450481
VEhrdlVXNDVSMEV3VERkUmRFNURkekJNTUdjd1NucFJkVTVIUVRCTU4xSm5aRU0zTUV4RVVYTnBPSFl3U2xSUmNFNURhQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору