EN|RU|UK
 Політика України
  26663  98

 "Укроборонпром" створює радіолокаційну станцію нового покоління за світовими стандартами

укроборонпром

В Україні працюють над створенням радіолокаційної станції нового покоління за світовими стандартами.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби "Укроборонпрому".

У ньому наголошується, що КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра" створює дослідний зразок радіолокаційної станції нового покоління 80К6Т, яка працює на твердотільних модулях.

"80К6Т відповідає всім світовим стандартам. Зокрема, станція обладнана транзисторним передавачем і має можливість транспортування американським військово-транспортним літаком С-130 Hercules. Саме ці вимоги зазначені практично у всіх міжнародних тендерах на закупівлю РЛС, тому при конструюванні РЛС 80К6Т вони були визначальними", - сказано в повідомленні.


Згідно з інформацією "Укроборонпрому", станція забезпечує автоматичне виявлення і визначення трьох координат, "прив'язку" сигналів державного впізнання та супровід виявлених цілей на малих, середніх і великих висотах. Вона також видає інформацію про виявлені цілі на командні пункти і сполучені системи.

"Коли ми розробляли РЛС 80К6Т, то врахували всі недоліки попередніх моделей і досвід кращих світових зразків. Новітня станція має високі експлуатаційні та тактико-технічні характеристики. Вона максимально адаптована до використання в польових умовах. Зокрема, її можна оперативно налагодити і відремонтувати безпосередньо в полі", - повідомляють розробники.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n450545
VEhrNGRrdzVReXN3VEdaUmMyUkhRVEJNTjFKc1RrTTVNRXd6VW1vemVsRnZPVU0yTUZsRVVYWjBRM2d3VERkU1owNURLekJNTTFGMk9VZEJNRXczVVhaQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору