EN|RU|UK
 За кордоном
  12445  144

 Додон просить Росію не застосовувати до Молдови санкції через оголошення Рогозіна персоною нон ґрата

додон

Президент Молдови Ігор Додон просить російську владу не застосовувати санкції до Молдови через оголошення віце-прем'єр-міністра РФ Дмитра Рогозіна персоною нон ґрата.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив на Facebook.

"Факт оголошення пана Рогозіна, співголови молдавсько-російської міжурядової комісії, персоною нон ґрата на території Молдови видає небажання молдавського уряду (легітимність якого ставлять під сумнів більшість громадян Молдови та деякі зарубіжні партнери) співпрацювати з урядом РФ для вирішення найважливіших проблем, з якими стикаються молдавські економічні агенти і наші громадяни, які перебувають у Росії. Ці дії спрямовані на підрив зусиль президентів Молдови та Росії щодо повернення стратегічного діалогу і партнерства між нашими країнами", - пише він.

"Водночас треба зазначити, що така позиція категорично неприйнятна і не може бути схвалена переважною більшістю громадян Республіки Молдова, понад 65% яких вважають Росію дружньою державою і чекають від влади Молдови конструктивної та взаємовигідної співпраці та партнерства", - підкреслив глава держави.


"Тому попросив наших російських партнерів утриматися від заходів і санкцій, які зачіпатимуть і битимуть по інтересах простих громадян і економічних агентів. Від можливих торгових і міграційних санкцій страждатимуть не міністри і депутати правлячого угруповання, а прості молдавські громадяни, які ні в чому не винні", - заявив Додон.

"Усвідомивши безпрецедентну, грубу і нічим не аргументовану з точки зору дипломатичних норм агресивну політику молдавського уряду, закликаю наших російських партнерів проявити мудрість, не піддаватися на очевидні провокації молдавських тимчасових правителів і продовжити той позитивний порядок денний, який ми погодили з президентом Російської Федерації Володимиром Володимировичем Путіним і почали втілювати на ділі з початку цього року", - підкреслив він.


Нагадаємо, раніше уряд Молдови ухвалив рішення оголосити персоною нон ґрата віце-прем'єра Росії Дмитра Рогозіна.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n450563
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору