EN|RU|UK
 Політика України
  5591  150

 Порошенко передав сертифікат на дизельний генератор у вінницький центр реабілітації дітей та молоді. ФОТО

Під час робочої поїздки до Вінницької області Президент Петро Порошенко відвідав комунальний заклад "Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Гармонія" у Вінниці.

Глава держави вручив сертифікат на дизельний генератор директору центру, уповноваженому уряду з прав людей з інвалідністю Раїсі Панасюк, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.


"Ми просили генератор, оскільки часто виїжджаємо в табори на природу. Це дозволить частіше бувати на природі людям на візках", - зазначила директор центру та подякувала Президенту за увагу до дітей, які проходять реабілітацію у закладі.

Глава держави ознайомився з роботою центру, відвідав групи дітей, які проходять реабілітацію, оглянув сенсорну кімнату, кухню, адаптовану до потреб людей з функціональними обмеженнями, майстерню інвалідних колясок, масажний кабінет, тренажерно-спортивний зал, а також оглянув спеціальний транспорт для людей з обмеженими можливостями.

Директор центру передала главі держави подарунки від вихованців закладу.


Діяльність комунального закладу "Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Гармонія" спрямована на відновлення і підтримання фізичного та сихологічного стану пацієнтів, адаптацію та інтеграцію їх у суспільство. Крім тренажерного залу і басейну, масажної кімнати, в центрі діють різні гуртки та театральна студія.

Порошенко передав сертифікат на дизельний генератор у вінницький центр реабілітації дітей та молоді 01

З березня 2016 року центр повноцінно функціонує у відремонтованому і реконструйованому приміщенні, яке було передано Департаментом житлового господарства Вінницької міської ради. У 2016 році центр надавав послуги 78 особам з інвалідністю, з них 21 - діти. З початку 2017 року послуги центру отримують 86 осіб, з них 30 - діти.Источник: https://ua.censor.net.ua/p450565
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVIxY3dURE5SYzNSRGR6Qk1kbEpzZEVNd01FeG9PREJaUkZGMFpFTjNNRXhJVW14MFF6Y3dXbUpTWjNSRGR6QlpZbEpzZEVkUVprNURNREJhWWxKbmRFTTA=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору