EN|RU|UK
 Економіка
  14633  120

 Насалик про закупівлі вугілля у США: "Ціна, яку озвучили, - це не тільки вугілля, але і якість"

насалик

Закупівля Україною вугілля в США є виправданим кроком.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські Новини", про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик в ефірі телеканалу "UA: Перший".

"Щодо Пенсильванії: це не корупційна схема, це питання відпрацьовувалося з Державним департаментом США, з посольством, на рівні президентів. Говорити про те, що там якась корупційна схема, смішно", - сказав він.


"Ціна, яку озвучили, - це не тільки вугілля, але і якість. За калорійністю і за показником тепловіддачі це буде приблизно в тих межах, що і південноафриканське. Водночас якщо подивитися і на логістику за картою, то з США вона на 30-35% дешевша ніж із ПАР. Коли ви об'єднаєте всі ці фактори, то вийдете на об'єктивне вирішення цього питання", - додав міністр.

Насалик зазначив, що Україна відмовилася від закупівлі вугілля в Росії, а Південно-Африканська Республіка має обмежений ресурс і не може повною мірою покрити потреби країни.

"Я вважаю, що, маючи довгострокові контракти, можна говорити про зниження ціни. Але, з іншого боку, ще раз хочу підкреслити, що міністерство не займається господарською діяльністю. Крім того, ми не маємо права втручатися в господарську діяльність відповідних генерацій. З іншого боку, міністерство несе за все відповідальність", - резюмував він.


Нагадаємо, наприкінці липня державна енергогенеруюча компанія "Центренерго" домовилася з гірничодобувною компанією XCoal Energy and Resources (Пенсильванія, США) про постачання антрацитового вугілля. Американська компанія поставить в Україну близько 700 тис. тонн антрацитового вугілля. 1-а партія обсягом 85 тис. тонн має прибути у вересні.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n450568
VEhrdlVXNWtRM2N3V1VoUmMwNUROekJNYWxGMWFUaDJNRXhNVW1jNVEzb3dXbUpSZFRsRE56QlpPVGd3VEdaUmMwNUROakJaVUZGMk9VZFhNRXhNVVhVNVIxZG1Ua05vTUV0cVVXdEJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору