EN|RU|UK
 За кордоном
  35618  308

 Потрібно тимчасово забути про Крим і перезавантажити відносини з РФ, - лідер німецьких лібералів Лінднер

линднер

Голова Вільної демократичної партії (ВДП) Крістіан Лінднер виступив за коректування курсу Берліна щодо Росії. На його думку, на окупацію Криму необхідно тимчасово закрити очі і спочатку досягти прогресу за іншими пунктами відносин із Москвою.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Німецьку хвилю.


"Безпека і благополуччя в Європі залежать, зокрема, і від відносин із Москвою", - заявив він в інтерв'ю газеті Westdeutsche Allgemeine Zeitung та іншим виданням Funke Mediengruppe, які були опубліковані в суботу, 5 серпня.

Західні країни мають зробити пропозицію президенту РФ Володимиру Путіну, яка б дозволила йому змінити свою політику, не втративши при цьому свого авторитету, вважає Лінднер.

"Говорити про це - табу, але я боюся, що поки що Крим треба розглядати як тимчасове рішення на невизначений термін", - зазначив Лінднер. На його думку, конфлікт навколо анексованого Росією півострова слід "відгородити" від інших тем, щоб досягти прогресу за іншими пунктами.


Приєднання держав Балтії до СРСР перед Другою світовою війною також не було визнано Заходом, але, незважаючи на це, канцлер ФРН Віллі Брандт (Willi Brandt) разом із главою МЗС Вальтером Шеєлем (Walters Scheel) у 1970-х розробили свою "нову східну політику".

Тодішня зміна курсу щодо Радянського Союзу і зближення зі східним блоком була новим поглядом на стан речей, і подібні зміни необхідні і сьогодні, впевнений лідер німецьких лібералів.

Крім того, необхідно переглянути ставлення до санкцій ЄС проти російського керівництва, вважає Крістіан Лінднер. За його словами, вони мають бути скасовані не тоді, коли будуть виконані всі пункти Мінських домовленостей щодо конфлікту на сході України. "Необхідно оцінювати належно і проміжні кроки в потрібному напрямку", - зазначив він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n450572
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFKblpFTjNNRXd6VVhWMFIwY3dXbUpTYkRONlVXNWtSMWN3VEhwUmRHUkhTREJaWmxGMVRrTTVNRXhDT0RCS2NsSm5Ua00wTUV4NE9EQkxSRkYyZEVkQ01GcGlVbXAzUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору