EN|RU|UK
 Політика України
  1562  14

 Посланець уряду Німеччини з децентралізації почне роботу в Україні у вересні, - Зубко

зубко

В Україні працюватиме посланець уряду Німеччини з питань децентралізації.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це повідомив віце-прем'єр-міністр-міністр регіонального розвитку будівництва й житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко.

За його словами уповноважена особа німецького уряду з питань реформи децентралізації вже у вересні розпочне роботу в Україні.

Також читайте: З початку 2017 року місцеві бюджети поповнилися на 103 мільярди гривень, - Зубко

"Реформа децентралізації на сьогодні є однією з найуспішніших і вже має показові фінансові й матеріальні результати. Реформа отримала високу оцінку з боку Європейського Союзу, зокрема і Німеччини, за підтримки якої в Україні реалізується багато проектів. Делегування від Уряду Німеччини посланця з питань децентралізації - ще одне свідчення успішності впровадження реформи. Децентралізація має найбільшу серед інших реформ підтримку з боку ЄС. Німеччина - наш надійний партнер у впровадженні як реформи децентралізації, так і енергоефективності. Певен, що присутність і робота уповноваженої особи поглибить наше партнерство з точки зору співпраці між регіонами України та Німеччини, а також впровадження інфраструктурних проектів із використанням німецького досвіду", - зазначив Геннадій Зубко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n450726
VEhrdlVXdzVSMFF3VEVoUmRYUkRLMHg1TDFGMFRrTXhNRmxpVVhSa1F6a3dXVXhTWjA1RGR6Qk1kbEpzZEVNek1FeEVVbWgwUjFjd1dUazRNRXB5VVhOT1EzZ3dUSHBTYkhSRE9XWk9RMlF3V21KUmRrNURNVEJaWmxKb09VTTBNRXd6VVhOQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору