EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  5151  90
Матеріали за темою:

 Об'єднання громад, нова система територіальної організації влади та секторальні реформи, - Гройсман назвав свої нові пріоритети

гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман позначив п'ять нових завдань для виконавчої влади в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Гройсман наголосив: "
Міста і села в усіх куточках України почали в результаті децентралізації оживати і змінюватись. І, виступаючи на конференції з питань децентралізації у Тернополі, я перш за все дякував усім тим, з ким я разом у 2014 році, тоді як Віце-Прем'єр і Міністр регіонального розвитку, боровся за те, щоб дати старт цій реформі і закласти її основи. Дякував усім тим, з ким ми протягом цих трьох років разом буквально пробивали кожне принципове рішення.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Громадськість закликає ЦВК терміново призначити перші вибори в об'єднані територіальні громади

Але, колеги, ми пройшли тільки може півшляху. Рано говорити лише про успіхи. Ось п'ять завдань, які мають, на мій погляд, бути вирішені на наступному етапі реформи - протягом найближчих декількох років:

1) Прискорення процесу добровільного об'єднання територіальних громад з тим, щоб завершити його до чергових місцевих виборів.

2) Формування оптимальної системи територіальної організації влади.

3) Реалізація секторальних реформ. Разом ми швидше і якісніше зробимо гарні школи і дитячі садочки, лікарні і поліклініки.

4) Стимулювання місцевого економічного розвитку та створення доданої вартості на місцях.

5) Активізація залучення громадян до прийняття рішень.

Прийшов час дати реформі новий імпульс і, як і на попередньому етапі, я особисто готовий і працювати разом, і вимагати. Успіх децентралізації критично важливий для успіху України".

Источник: https://ua.censor.net.ua/n450758
TUV4eVVYTk9RM2d3VEhwU2JIUkRPVWxPUTNvd1dVUlJkblJETlRCWlNGRjJUa04zTUV3elVYTkRPSFl3U2xCU1owNURLekJNYmxKblpFTTRNRXhFVVhaVE9IWXdURlJSZEdSSFJ6Qk1XRkYyWkVkRE1GbEVVWE5PUXpjd1dtSlJkRGxEZHpCWllsSnNkRWRRWms1RFlUQk1SRkZ6WkVNNE1GcGlVWFpSUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору