EN|RU|UK
 Економіка
  2594  3

 На Харківщині будується понад двісті об’єктів соціальної та інженерної інфраструктури, – Світлична

У Харківській області другий рік поспіль будується понад двісті об’єктів соціальної, гуманітарної та інженерної інфраструктури на рік.

Про це повідомила голова обласної державної адміністрації Юлія Світлична в інтерв'ю газеті "День", опублікованому сьогодні.

За її словами на Харківщині зростають обсяги будівництва та промислового виробництва. "Другий рік поспіль в області будується понад двісті об'єктів соціальної, гуманітарної, інженерної інфраструктури на рік. У промисловості прибуток підприємств перевищує два мільярди гривень, а частка прибуткових підприємств збільшилася з 50 до 70%. Зокрема, в машинобудуванні маємо зростання виробництва на рівні 20%, і це дає змогу розпочати підвищення зарплат працівникам підприємств. Торік область залучила $148 мільйонів іноземних інвестицій - майже вдесятеро більше, ніж 2015 року", - сказала Світлична.

Вона також наголосила, що обласна влада приділяє окрему увагу будівництву та роботі над великими інфраструктурними проектами і за перше півріччя 2017 року обсяги будівельних робіт збільшилися на 30%.

"Для мене важливо бути частиною суспільства, яке має на меті реформування країни", - наголосила Світлична.

Голова Харківської ОДА зазначила, що Харківська область - це один із провідних інтелектуальних центрів України, а вже потім прикордонний регіон.

"Для Харківської області наука - це бренд і потужний сектор регіональної економіки, який має всі шанси в перспективі стати провідним. У сучасній економіці головним ресурсом зростання є не нафта чи метал, а люди. Торік обсяг фінансових ресурсів, які вдалося вкласти в освітню сферу регіону, вдвічі перевищив фінансування двох разом узятих попередніх років", - резюмувала Світлична.Источник: https://ua.censor.net.ua/n450824
VEhrdlVXOWtRM2t3V21KU1ozUkROekJNYWxKb09VTTVNRXhCZGt3NVEyd3dURVJTWjA1RE5qQmFZbEZ6ZEVkS01FeHFVWFprUTNjPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору