EN|RU|UK
 Політика України
  3197  33

 У Нацгвардії розповіли про додатковий призов у серпні: для завдань із конвоювання, екстрадиції й охорони підсудних

нацгвардия

Відповідно до Указу Президента №178 / 2017 "Про проведення в серпні 2017 призову громадян на строкову військову службу в Національну гвардію України", який набув чинності сьогодні, 8 серпня, в Україні розпочато додатковий набір на строкову службу в Національну гвардію.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це прес-служба Нацгвардії повідомила, що додатковий відбір близько 1 тисячі кандидатів для проходження строкової служби до лав Національної гвардії відбувається з метою підготовки до виконання функції з охорони органів і установ системи правосуддя.

Як пояснюють у НГУ, відповідно до пункту 39 розділу XII закону "Про судоустрій і статус суддів", цю функцію тимчасово покладено на підрозділи Національної гвардії і Національної поліції: "Тимчасово, на період до початку виконання в повному обсязі повноважень Служби судової охорони, підтримання громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду, а також охорону приміщень суду, органів і установ системи правосуддя, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів і членів їхніх сімей, працівників суду, гарантування безпеки учасників судового процесу здійснюють підрозділи Національної поліції і Національної гвардії".


Зазначено, що набір строковиків відбуватиметься виключно в підрозділи, які виконують завдання з конвоювання, екстрадиції й охорони підсудних. До виконання завдань у зоні проведення АТО строковиків не залучатимуть.

Нагадаємо, 7 липня Президент України Петро Порошенко підписав указ про проведення в серпні 2017 призову громадян на строкову військову службу в Національну гвардію.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n450871
VEhrNGRrdzVReTh3V1VSUmRVNURNekJNTjFGemJucFJibVJEZHpCWllsSnNkRU1yTUV3elVYTk9RemN3V1hwUmRtUkRkMGxPUTNvd1RFeFJjMDVIUVRCTVZGSnNkRWRR
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору