EN|RU|UK
 Політика України
  2408  11

 Гройсман і Гриневич обговорили вступну кампанію 2017 року: "Система готова, і вже під час наступної кампанії проблем не буде"

гриневич гройсман

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив керівництву міністерства фінансів і міністерства освіти й науки опрацювати можливість виділення з державного бюджету коштів на удосконалення Єдиної державної електронної бази з питань освіти, яка довела свою ефективність, але потребує додаткової уваги для усунення всіх операційних недоліків.

Про це голова уряду сказав під час спеціальної наради за підсумками вступної кампанії 2017 року, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Сьогодні можливо гарантувати, що труднощі були, але сьогодні усі питання врегульовані і система довела свою здатність об'єктивно розглядати результати. І фактично сьогодні усі зараховані (до вищих навчальних закладів), - наголосив Володимир Гройсман. - Система готова, і вже під час наступної кампанії проблем у нас не буде".

Також читайте: Інформація про зарахованих у вищий навчальний заклад абітурієнтів з'явиться сьогодні в персональних кабінетах, - Міносвіти

Присутня на нараді Міністр освіти й науки Лілія Гриневич пояснила, що проблеми, які виникали, були пов'язані передовсім із запровадженням нового програмного обслуговування. Але сьогодні, відповідно до укладеного договору, інститут-розробник програмного забезпечення упродовж року зобов'язаний повністю усунути всі недоліки, розвинути і вдосконалити сервіси, які потрібні університетам. При цьому міністр вибачилася перед абітурієнтами і працівниками приймальних комісій вищих навчальних закладів "за стресові умови роботи".

Голова уряду звернув увагу, що складнощі подолано, і відтепер жодне втручання в систему неможливе, адже програмне забезпечення - це державна власність. "Головна перемога - що це програмне забезпечення є державним і "приватники" не впливають на управління цим процесом. Це важливо з точки зору безпеки, - сказав Прем'єр-міністр. - Дуже важливо, щоб система, яку сьогодні створює міністерство освіти і науки, була відкритою, конкурентною, щоб молоді люди могли вступити в той навчальний заклад, який, вони вважають, дасть можливість їм стати більш конкурентними і отримати більш якісні знання".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": На бюджетні місця в українських вишах прийнято 60 тисяч першокурсників, - Міносвіти

За даними МОН, відбулося зарахування на місця бюджетного замовлення, майже 90% вступників - зараховано, видано відповідні накази, триває перерозподіл залишку місць серед пільгових категорій, які мають переважне право на отримання місця державного замовлення. Міністерство також працює над вирішенням поточних проблем та проаналізує труднощі вступної кампанії, що виникали, зокрема щодо застосування "сільського коефіцієнту" й інших новацій, щоб не допустити їх наступного року.Источник: https://ua.censor.net.ua/n450872
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVaazVEVkRCWlJGRjFUa001TUV4WVVYTjBRelF3V1dOMlREbERlVEJaU0ZKbmRFZEVNRXd2VVhaa1EzZEpUa00yTUV4RVVYWk9ReTh3VEVSUmRtUkhWekJaT1Rnd1RFeFJkbVJETTJaT1EyTXdXbUpSZG1SSFJUQmFZbEYyV0hwUmJrNUhWekJNTTFGMmRFZENNRXhNVW14MFIwTXdUR2M5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору