EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1388  31

 Програма "Доступні ліки" буде розширюватися, - Розенко

иконка

Уряд розглядає можливість збільшити з 2018 року кількість нозологій, на які поширюється програма "Доступні ліки".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабміну, про це заявив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко в ефірі одного з українських каналів.

Коментуючи хід виконання програми, Павло Розенко зазначив, що зараз триває робота над тим, щоб збільшити асортимент ліків і кількість аптек, які беруть участь у програмі.

"Уже понад 6 тисяч аптек із приблизно 18 тисяч по всій Україні занесено в систему, працюють у програмі «Доступні ліки». Кількість аптек щомісяця зростає, і доволі суттєво. А днями Міністерство охорони здоров'я ухвалило рішення про збільшення переліку препаратів. Зараз у програмі близько 200 лікарських засобів", - зазначив Розенко і додав, що можливостями програми скористалися вже понад 4 млн громадян.

"Дуже боялися й аптечні установи, і фармвиробники, що держава не буде відшкодовувати вартість лікарських засобів. А зараз вони побачили, що відшкодування триває - двічі на місяць, гроші є, а з останніми змінами до державного бюджету України ще додали 200 млн грн. Ми не будемо робити жодних кроків назад. Встановлюється довіра між державою і фармвиробниками, і бізнесом", - зазначив Розенко.

Він підкреслив, що Уряд зі свого боку виконує всі свої зобов'язання щодо фінансового забезпечення програми «Доступні ліки» і очікує такого ж виконання зобов'язань від аптек та виробників.

Нагадаємо, уряд почав програму "Доступні ліки" в квітні поточного року.

Програма передбачає надання безкоштовних ліків або відшкодування частини вартості ліків від серцево-судинних захворювань, астми і діабету. Джерело фінансування - кошти державного бюджету.

  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору