EN|RU|UK
 Економіка
  1739  12

 Резніченко: За три роки на Дніпропетровщині буде відремонтовано 1000 км комунальних доріг

У Дніпропетровській області за три роки відремонтують і обладнають за сучасними стандартами 1000 км комунальних автошляхів.

Завдання кардинального відновлення місцевих доріг поставив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, повідомляє прес-служба обладміністрації.

"Протягом десятків років про ці дороги взагалі ніхто не дбав. Як наслідок, місцеві мешканці змушені пересуватися або розбитими, або по ґрунтовими дорогами жахливого стану. Наше завдання - збудувати якісні дороги європейського рівня в усіх населених пунктах області", - заявив Валентин Резніченко.

Минулого року за цією програмою було відремонтовано 156 шляхів, в 2017 році буде відновлено 160 доріг, наступного року відремонтують ще 185. За розрахунками команди ДніпроОДА, за три роки в області буде сумарно відремонтовано 1000 км доріг комунального значення.

Резніченко: За три роки на Дніпропетровщині буде відремонтовано 1000 км комунальних доріг 01
"Для нас немає доріг більш або менш важливих. Дорога в невеличкому селі має бути такої ж якості, як у столиці. Тому ми ставимо жорсткі вимоги всім підрядникам і змушуємо переробляти власним коштом, якщо якість виконаних робіт буде незадовільною. Всі мешканці області мають рівні права пересуватися хорошими дорогами", - підкреслив голова ОДА.

За словами Валентина Резніченка, високий темп відновлення автошляхів комунального значення в області став можливим завдяки злагодженій роботі місцевої влади і децентралізації.

"Децентралізація - це реальний механізм перерозподілу повноважень і ресурсів з центру на місця. Тому я всіляко вітаю реалізацію ініціативи Президента Петра Порошенка з втілення в життя цих принципів", - зазначив керівник ДніпроОДА.

Коментуючи стан доріг державного значення, Валентин Резніченко зауважив, що ремонт таких шляхів фінансується з держбюджету: "Фінансування об'єктивно недостатнє. Але я покладаю серйозну надію на Дорожній фонд, який має запрацювати вже з 2018 року".

Голова ДніпроОДА підкреслив, що попри складнощі з фінансуванням, ремонт доріг державного значення також триває. "Попри об'єктивні складнощі, ми зберігаємо позитивну динаміку, відбудовуючи те, що по 20-30 років ніхто не ремонтував. Ще одне наше завдання - завершити недобудови", - уточнив Валентин Резніченко.

Серед найбільш значних проектів - завершення Дніпровської об'їзної дороги, що була розпочата за радянських часів, а потім кинута напризволяще. Наприкінці липня трасу проінспектував міністр інфраструктури Володимир Омелян. Між командою ДніпроОДА та очільником Мінінфраструктури досягнуто домовленість координувати зусилля задля завершення другої черги цієї траси.Источник: https://ua.censor.net.ua/n450991
VEhrdlVXOU9RekV3VEdaUmRtUkhWekJaWmxGMFpFTTVNRXh5VVhacE9IWXdURlJSZG5SSFFUQk1OMUZ6T1VNMFprNURWVEJNTTFKc2RFTXZNRmxFVVhaMFF5OHdURmhTWjNSSFFUQk1OMUZ6ZEVkS01FeHFVWFprUTNjPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору