EN|RU|UK
 Політика України
  1673  15

 Телевежа в Бахмутівці дасть змогу збільшити аудиторію українських телеканалів до 90 тис. осіб, - Мінінформполітики

телевышка

Завдяки запуску 134-метрової бахмутівської телерадіопередавальної станції аудиторія українських телеканалів і радіостанцій у Луганській області зросте до 85-90 тисяч осіб.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Мінінформполітики.

За словами міністра інформаційної політики України Юрія Стеця, згідно з розрахунками, саме завдяки запуску бахмутівської телерадіопередавальної станції аудиторія українських телеканалів та радіостанцій у Луганській області зросте до 85-90 тис. людей.

"Охоплення населення сигналом українських радіостанцій збільшиться на 102%, аналогового телебачення - більш ніж на 450%, повернеться українське цифрове телевізійне мовлення в стандарті DVB-T2". Ці цифри важливі, оскільки йдеться про людей, які проживають на "лінії розмежування"", - зазначив Стець.

Також читайте: Нова вежа на Луганщині даватиме сигнал в окуповані Луганськ і Алчевськ

Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко зазначив, що для бахмутовской РТС на першому етапі виділено 3 аналогових каналу, 7 - цифрових і 4 FM-радіочастоти.

Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко зазначив, що для бахмутівської РТС на першому етапі виділені 3 аналогові канали, 7 - цифрових і 4 FM-радіочастоти. "У першу чергу буде забезпечено мовлення програм Національної суспільної телекомпанії України: "UA:Перший", "Українське радіо", регіональних програм "ЛОТ" і "Пульс", а також радіостанції Міністерства оборони України - "Армія FM", - розповів Юрій Артеменко. - Загалом, на першому етапі буде організовано мовлення 12-ти загальнонаціональних і місцевих телеканалів, а також 4-х радіостанцій. Їх кількість поступово збільшуватиметься".

Також читайте: Турчинов на Донбасі представив "зброю контрпропаганди" - установку, яка буде придушувати телеканали терористів

Нагадаємо, що розвиток телерадіомовлення в зоні проведення АТО і на територію Криму здійснюється в рамках роботи Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n450994
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору