EN|RU|UK
 Політика України
  3840  21

 Кабмін денонсував угоду з Росією про взаємодію під час експорту військової продукції

россия украина флаг

Уряд України розірвав міжурядову угоду з РФ від 18 липня 2003 року, що регулює порядок взаємодії сторін під час експорту продукції військового призначення до третіх країн.

Відповідний проект постанови Кабінету Міністрів "Про припинення дії угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Російської Федерації про порядок взаємодії у ході здійснення експорту товарів (продукції) військового призначення до третіх країн" затверджено на засіданні уряду в середу за процедурою без обговорення, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Як наголошується в пояснювальній записці до документа, ухвалення постанови дозволить привести двосторонню договірно-правову базу у відповідність до сучасних реалій відносин України з РФ.

Як повідомлялося, в 2014 році Україна припинила експорт у РФ товарів військового та подвійного призначення у зв'язку з російською агресією та анексією РФ Криму. Заборона на ВТС із РФ, включаючи поставки продукції подвійного призначення, закріплена указом президента України N691/2014 від 27 серпня 2014 року, що вводить в дію рішення РНБО України від 27 серпня.

Уряд України в травні 2015 року розірвав міжурядову угоду з РФ у сфері ВТС від 1993 року. У серпні того ж року урядом денонсовано міжурядову з РФ про виробничу і науково-технічну кооперацію підприємств оборонної промисловості від 1993 року.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n451045
VEhrNGRrdzVRekF3VEZoUmRtUkRLekJNTTFKblpFTjNNRmxpVW14MFIxQm1Ua014TUV4eVVtZGtReTh3VERkU1owNUhRMlpPUTJFd1RFUlJjMlJET0RCYVlsRjJXSHBSYjA1REt6QlpTRkpzZEVkUQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору