EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  6709  47

 Кабмін підтримав ініціативу Харківської ОДА щодо будівництва заводу з переробки твердих відходів

Уряд затвердив представлений Харківською облдержадміністрацією (ОДА) проект будівництва сучасного комплексу з переробки твердих побутових відходів в м. Дергачі.

Про це йдеться в розпорядженні КМУ, опублікованому сьогодні, повідомляє РБК-Україна

Відповідно до розпорядження, затверджено проект будівництва комплексу з переробки твердих побутових відходів із системою збору, утилізації полігонного газу та виробництва електричної енергії у м. Дергачі Харківської області. "Це дасть можливість значно поліпшити санітарно-епідеміологічний стан м. Харкова, Дергачівського, Харківського та Золочівського районів Харківської області, а також екологічний стан території, прилеглої до існуючої зони утилізації відходів", - йдеться у преамбулі до документа. Загальна площа ділянки під будівництво - 39,6 га. Будівництво має бути завершено у 2019 році.

Проектом передбачено будівництво сучасного полігону твердих побутових відходів, рекультивацію діючого полігону ТВП, монтаж систем збору полігонного газу й утилізації полігонного газу з виробництвом електричної енергії та системи передачі виробленої електроенергії в мережу "Укренерго". Окрім того буде збудовано лінії сортування роздільно-зібраних відходів та змішаних відходів потужністю 40 та 80 тис. тонн на рік відповідно.

Нагадаємо, нещодавно в інтерв'ю газеті "День" голова Харківської ОДА Юлія Світлична назвала будівництво комплексу з переробки побутових відходів, якому немає аналогів в Україні, одним зі своїх ключових пріоритетів. "Це буде найсучасніший завод, який зможе в результаті переробки відходів виробляти електричну енергію", - зазначила Світлична.Источник: https://ua.censor.net.ua/n451090
VEhrNGRrdzVSMEl3VEhwU2JIUkhRekJaVEZKc1RrTXZNRXhZVW1kT1F6RXdXVVJSZG5SRGVEQk1jbEZ6U0hwUmJuUkRWVEJLUWpnd1MxaFJjMDVIUVRCTWNsSnNkRU41TUZsdVVYVk9Remt3VEVFOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору