EN|RU|UK
 Економіка
  6974  11

 ТІС відкрив унікальний перевантажувальний комплекс у порту "Південний"

Новий високотехнологічний склад дозволить збільшити обсяги експорту блакитної арматури. Сьогодні на території контейнерного терміналу ТІС у порту "Південний" відкрито новий високотехнологічний перевантажувальний комплекс для блакитної арматури - спільний проект компаній ТІС та "АрселорМіттал Кривий Ріг".

Про це пише УНІАН.

"Це не просто комплекс, здатний перевалювати 550 000 тонн блакитної арматури виробництва "АрселорМіттал". Це будівництво економіки країни, це те, що робить нас сильними. Це не тільки робочі місця, які будуть створені після запуску цього терміналу, це те, що дає новий розвиток для металургійної галузі, тисячі суміжних робочих місць", - заявив голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов.

За словами голови ОДА, новий комплекс дозволить збільшити потужності з перевалки контейнерів, зменшити вартість доставки контейнерів в інші регіони України і розвантажити дороги за рахунок залізничних перевезень.

"Дякую нашим інженерам, які зробили це реальністю за 5 місяців. За цим стоїть величезний пласт роботи", - подякував будівельникам за оперативне та якісне виконання роботи співзасновник компанії ТІС Єгор Гребенников.

Загальна вартість проекту перевищує 4,5 мільйона доларів. Це найбільший склад такого рівня технологічності в Україні - його площа сягає близько 7000 квадратних метрів. Він оснащений чотирма потужними мостовими кранами українського виробництва. Ємність одноразового зберігання на складі - понад 40 000 тонн. Комплекс повністю водонепроникний, оскільки арматура чутлива до вологи та опадів.

"Важлива не лише виробнича якість, але і якість логістики. Важливо не тільки доставляти продукцію, а і якісно зберігати. Цей технологічний склад дозволяє цього досягти. Дякую партнерам із ТІС за оперативне вирішення цього питання. Разом ми досягнемо результатів", - зазначила заступник генерального директора з маркетингу та збуту "АрселорМіттал Кривий Ріг" Анастасія Татарульєва.

За її словами, новий високотехнологічний склад дозволить збільшити обсяги експортованої продукції.

Голова Одеської митниці Олександр Власов відзначив ще одну особливість нового комплексу - він єдиний в Україні відповідає останнім вимогам митної інфраструктури.

"Склад дозволить зменшити час митного оформлення вантажів як в експортному, так і в імпортному режимах. У подальшому термінал буде використовуватися для імпортних вантажів, будуть поширюватися по країні залізничним транспортом. Це дає можливість розвитку не тільки самому ТІС, а й усьому Південному регіону", - підкреслив Олександр Власов.

ТІС є найбільшим стивідорним оператором України. 20% усіх вантажів, що проходять через Україну морем, обробляються на терміналах ТІС. За підсумками першого півріччя 2017 вантажопереробка компанії перевищила 13,5 мільйона тонн вантажів.ТІС відкрив унікальний перевантажувальний комплекс у порту Південний 01

ТІС відкрив унікальний перевантажувальний комплекс у порту Південний 02

ТІС відкрив унікальний перевантажувальний комплекс у порту Південний 03

ТІС відкрив унікальний перевантажувальний комплекс у порту Південний 04

ТІС відкрив унікальний перевантажувальний комплекс у порту Південний 05

Источник: https://ua.censor.net.ua/n451104
VEhrNGRrdzVReTh3VERkU1owNUhRMlpPUTNVd1RHSlJkbVJETkRCTWF6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору