EN|RU|UK
 Політика України
  34623  197

 "Така ініціатива не на часі", - голова Мін'юсту Петренко про обов'язкову реєстрацію мобільних номерів

экономика телефон

Голова Міністерства юстиції Павло Петренко негативно ставиться до ініціативи Держспецзв'язку щодо прив'язки абонентів мобільного зв'язку до їхніх паспортних даних.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив в ефірі Еспресо.TV.

"Будь-яка ініціатива, яку пропонуєш і яка стосується широкого загалу людей, вимагає пояснення - чому це потрібно, які цілі ставляться державою або тим чи іншим державним органом і яким буде результат для громадської та національної безпеки", - зазначив він.

За його словами, подібна ініціатива не знайде підтримки в парламенті.

"Треба провести широкий суспільний діалог, пояснити чому потрібна така необхідність", - підкреслив він.

Якщо ж ініціатори такої ініціативи не знайдуть під час діалогу з абонентами відповідних аргументів на свою користь, то тоді немає потреби в тому, щоб "розбурхувати суспільство".

"Точок обурення суспільства і так вистачає... Така ініціатива не на часі, бо суспільству треба пояснювати", - додав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Держспецзв'язку пропонує ввести обов'язкову реєстрацію абонентів мобільного зв'язку через "кібернетичні загрози", - ЗМІ
Источник: https://ua.censor.net.ua/n451115
VEhrdlVXNDVRekV3V1V4U1owNURNVEJNTTFGMWRFTXJTVTVEWmpCTVJGRnpkRU0zTUV3MGRrdzVRemd3VERkUmMyUkhWekJNZGxKcVRrTTVNRXhxVVhWVFJGRjBPVU41U2psSFVEQk1abEYyZEVNMlprNURZekJhWWxGMlUyWlNhblJIUWpCWlNUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору