EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  6590  67

 Майбутній юрист щонайменше чотири роки повинен провчитися стаціонарно, - Петренко пропонує реформувати юридичну освіту

петренко

Міністр юстиції Павло Петренко виступає за повну заборону заочної форми навчання для майбутніх юристів.

Про це чиновник заявив в ефірі Еспресо.TV, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, треба "забороняти заочну форму навчання при отриманні базового юридичної освіти".

"Якщо ти юрист, то мінімум чотири роки повинен провчитися стаціонарно. Щоб потім ти не калічив свою долю і не калічив долю людей, з якими ти стикаєшся, будучи адвокатом, суддею, прокурором, держслужбовцем", - підкреслив він.

Міністр переконаний, що вимоги до майбутніх юристів є не менш високими, ніж до майбутніх медиків, тому система вищої юридичної освіти в Україні, так само як і освіти медичної, повинна бути стаціонарною.

Пропоновані нововведення, вважає Петренко, допоможуть уникнути нинішнього спотворення юридичної освіти.

"Юридичну освіту за останні десятиліття просто спотворили через її комерціалізацію. Коли випускали юристів, вибачте, кулінарні технікуми, - пояснив голова Мін'юсту. - Ось такий горе-фахівець, який отримує ось такий горе-диплом, потім через якісь зв'язки влаштується, наприклад, у правоохоронний орган, не знаючи базових азів юридичної науки, юриспруденції, прав людини, і почне калічити долі інших людей".

Заборону заочної форми навчання для студентів-юристів, повідомив Петренко, очолюване ним відомство восени буде "фіксувати у вигляді Концепції реформи юридичної освіти". Крім того, випускні іспити для бакалаврів-юристів будуть у вигляді ЗНО.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Понад 12 тис. українських молодят одружилися за допомогою програми "Шлюб за добу", - Петренко. ВIДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n451132
VEhrdlVXNDVRekV3V1V4U1owNURNVEJNTTFGMWRFTXJTVTVEWmpCTVJGRnpkRU0zTUV3MGRrdzVReXN3V1VoUmMzUkhWekJaVEZGelNIcFNhblJIUVRCTWFsSm5aRWREWms1RGVUQk1NMUYwTTNwUmJrNUhWekJNTUc0d1dUZFNaMlJIUXc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору