EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  3037  67

 Посол Кизим про запуск українського телеканалу в Білорусі: "Залишилося вирішити технічні питання. Політична воля сторін є"

кизим

Над проектом працюють зараз Міністерство інформаційної політики України та Міністерство інформації Білорусі.

Посол України в Білорусі Ігор Кизим розповів в інтерв'ю "Главкому", як просуваються і на якій стадії зараз переговори про відкриття ефіру для українських телеканалів у Білорусі, передає Цензор.НЕТ.

"Переговори ще тривають. Вони почалися під час візиту президента України до Білорусі в кінці квітня 2017 року. Президенти Порошенко і Лукашенко говорили про це і під час останньої зустрічі. Станом на сьогодні досягнуто домовленості про необхідність відкриття мовлення телеканалу. Що важливо, особливий інтерес висловив президент Білорусі Олександр Лукашенко", - заявив посол.

За його словами, над проектом працюють зараз Міністерство інформаційної політики України та Міністерство інформації Білорусі.

"Я постійно тримаю зв'язок з двома міністерствами. Залишилося вирішити технічні питання. Політична воля на запуск телеканалу з боку сторін є. Думаю, що з української сторони має бути більше наполегливості", - додав Кизим.

Посол також розповів, що українська сторона пропонує запустити в Білорусі UA/TV ("іншомовна телерадіокомпанія України Ukraine Tomorrow"), телеканал іномовлення, виробництва державного підприємства "Мультимедійна платформа іномовлення України". Він почав мовлення 1 жовтня 2015 р

"Але тут по-своєму сприйняли цю пропозицію. Не хочу поки розкривати деталей, тому що це комерційна частина майбутньої угоди. Це може бути як телеканал культури, так і телеканал новин. З нашої точки зору може бути будь-який телеканал, ми не заперечуємо проти різних варіантів. Однак нам слід враховувати, що в Білорусі всі телеканали є державними, а у нас більшість телеканалів є приватними", - зазначив дипломат.

"Думаю, результат переговорів буде десь у вересні. Якщо оптимістично дивитися, то в кінці року запуск такого телеканалу цілком можливий", - припустив Кизим.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n451164
VEhrdlVXMDVSMFF3VEhKUmMwNUhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCS0wxRjJkRWRCTUV3M1VtbE9RekV3VEROUmRYUkRLMHg1TDFGMk9VTXJNRmxJVVhaMFF6ZG1Ua05wTUVwR09EQktTRkpzZEVNM01FdzNVbWRPUjBRd1dVaFNha0U5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору