EN|RU|UK
 За кордоном
  12255  58

 120 відомих поляків просять не допустити появи зображення Львова в нових паспортах

украина авиация польша самолет учения истребитель полет

Польські активісти почали збір підписів у МВС Польщі із закликом не зображати Львівський "Меморіал орлят" на польських паспортах, щоб не шкодити відносинам з Україною

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Польське радіо"

"Піклуючись про хороші відносини Польщі з Литвою і Україною, закликаємо міністра внутрішніх справ і адміністрацію пана Маріуша Блащака усунути зображення Остробрамської каплиці і Цвинтаря захисників Львова з переліку представлених на конкурс ілюстрації для нового польського паспорта", - повідомили активісти.

За їхніми словами, Остробрамська каплиця та Цвинтар "львівських орлят" - це важливі місця для польської історії і культури.

Однак вони закликали взяти до уваги те, як багато суперечок і розділів може створити використання місць, які перебувають на території інших держав.

"Польща після майже 100 років з часів відновлення незалежності - це зовсім інша країна, має набагато кращі, ніж в минулому, відносини з Литвою і Україною. Не варто ризикувати знищенням цієї цінності для введення символічних графічних змін на сторінки польських паспортів", - говорять активісти .

Заклик на сьогодні підписали 122 польські журналісти, експерти, художники і громадські діячі.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n451218
VEhrNGRrdzVReTh3VEVSU1oyUkRMekJNTjFKblRrZERaazVETHpCWlJGRjJkRU41TUV3M1VYVjBRM2N3V1dKU2JIUkhVR1pPUTJJd1RHcFNaM1JEZVRCTVFqZ3dTblpTYWs1RGVUQmFZbEZ6Ym5wUmJqbERLekJNZGxKcVRrZEtNRXhCUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору