EN|RU|UK
 Політика України
  1413  32

 Уряд планує до кінця поточного року розробити ще 53 законопроекти

кабмин правительство уряд

Кабінет Міністрів України затвердив орієнтовний план законопроектних робіт на 2017 рік, який передбачає розробку 53 законопроектів.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з розпорядженням №534 від 9 серпня, на вересень поточного року запланована розробка законопроекту про збереження наданих законодавством податкових преференцій суб'єктам космічної діяльності в частині звільнення від оподаткування ввізним митом.

На грудень заплановано можливість здійснення перетворення підприємств, які є основою космічної галузі, на публічні акціонерні товариства, створення цілісних майнових комплексів, які здійснюють виробництво космічної техніки, заборонивши відчуження їхнього майна, і реалізація надлишку державного майна, в тому числі шляхом приватизації.

Також до вересня Національне агентство з питань запобігання корупції має розробити зміни до закону "Про політичні партії в Україні", які б передбачали необхідність впровадження електронної звітності політичними партіями і їх місцевими організаціями, які отримали статус юридичної особи, щодо майна, доходів, витрат і зобов'язань фінансового характеру, зменшення внесків громадян і юридичних осіб.

До грудня планується, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі розробить проект змін до законів для врегулювання питання видачі ліцензії на здійснення резидентами майнових інвестицій за межами України і дозволів на реекспорт.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n451318
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору