EN|RU|UK
 Політика України
  1481  47

 Посланник уряду ФРН з питань децентралізації відвідає Україну наступного тижня, - посольство Німеччини

мильбрадт

З 14 по 19 серпня Україну відвідає професор Георг Мільбрадт (Georg Milbradt), спеціальний посланник уряду Німеччини з питань реформ, зокрема у сфері управління і децентралізації.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на посольство Німеччини в Україні.

"На запрошення президента України федеральному уряду вдалося залучити прем'єр-міністра у відставці пана Мільбрадта як спеціального посланника з питань реформ в Україні, зокрема у сфері управління та децентралізації. Як консультант в Україні та інших країнах професор Мільбрадт має багаторічний досвід у цій сфері", - йдеться в повідомленні посольства.

У німецькому посольстві зазначили, що запрошення президента України адресовано всім державам-членам G7 і охоплює сім відібраних сфер реформ.

Мандат професора Г.Мільбрадта розрахований на один рік.

Г.Мільбрадт вивчав у Мюнстері економічну теорію, право і математику. У листопаді 1990 року був призначений міністром фінансів Республіки Саксонія і відповідав за реорганізацію управління фінансами, будівництвом і нерухомістю цієї федеральної землі, а також формував процес трансформації від соціалістичного планового господарства до устрою на основі ринкової економіки.

З 2002 по 2008 рік він був прем'єр-міністром Республіки Саксонія. Під час своєї роботи в саксонському уряді був також членом Бундесрату. З 1995 року - професор публічних фінансів, зараз викладає в Технічному університеті Дрездена.

Раніше віце-прем'єр України - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко анонсував початок роботи посланника уряду Німеччини з питань децентралізації з вересня.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n451346
VEhrNGRrdzVRM2t3V21KUmREbEROREJaU2pnd1RDOVJkblJIUWpCTU4xRjFPVWROTUZsSVVtZDBRM2t3VERVNE1FeFVVWFJrUjBjd1RGaFJkbVJIUXpCWlJGRnpUa00zTUZwaVVYUTVRM2N3V1dKU2JIUkhVR1pPUTJRd1dtSlJkazVETVRCWlpsSm9PVU0wTUV3elVYTkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору