EN|RU|UK
 За кордоном
  16656  108

 Де завгодно, в будь-якій країні, маса фактів, коли американське посольство буквально керує діями опозиції, - Лавров. ВIДЕО

лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров стверджує, що посольства США в різних країнах буквально "керують діями опозиції", і це нібито підтверджує маса фактів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Газета.Ru.


"Де завгодно, в будь-якій країні - в Східній Європі, в Центральній Європі - маса фактів, коли американське посольство буквально керує процесами, серед іншого і діями опозиції", - заявив російський міністр.

Він зазначив, що за Віденською конвенцією, "якщо ти приймаєш персонал у країні, де ти маєш посольство, цей персонал може бути тільки технічним - водії, друкарки, стенографістки". Лавров пояснив, що цей персонал не має права займатися дипломатичною діяльністю, в тому числі політичними аспектами.

Однак, за його словами, Росія нерідко виявляла, що співробітники американського посольства з числа найнятих на місці, їздили по регіонах і проводили опитування населення про ставлення до губернатора і в цілому до федерального центру.

"У таких ситуаціях ми просто ввічливо просимо наших американських колег з цими людьми службові стосунки розірвати. Думаю, що вони самі не вважають це втручанням, тому що, по-перше, їм все можна, а по-друге, у них це вже в крові", - заявив Лавров.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n451365
VEhrdlVXMDVRM2N3VEV4U1owNURLekJNU1haTU9VTXJNRXd2VVhaMFF6TXdUR3BTYUhSSFZ6QlpPVGd3VEM5UmRuUkhRakJNTjFGMU9VZE5NRmxJVW1kMFEza3dURFU0TUV0SVVYRk9RMUU9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору