EN|RU|UK
 Політика України
  72110  736

 Українці їдять багато, тому витрачають на їжу більше, ніж німці, - Рева. ВІДЕО

Міністр соціальної політики Андрій Рева вважає, що українці витрачають на їжу 50% від доходів через те, що багато їдять.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": За півроку подорожчала 21 позиція з 23 у списку соціальних продуктів харчування, - Держстат

Під час інтерв'ю на одному з телеканалів ведучий озвучив статистику профільної асоціації торгових мереж, в якій сказано, що українці стали витрачати на їжу більше, але менше купувати продуктів через те, що ціни на низку продуктів харчування зросли. Згідно зі статисткою, громадяни України витрачають 50% від доходів на їжу, в Німеччині на продукти харчування витрачають 14%, а в Польщі - 25%.

"Коли ми говоримо про те, що німці витрачають (на харчування) 14%, а ми 50%, то тут система пріоритетів", - сказав Рева.

Міністр вважає, що ціни на продукти харчування в Німеччині та Україні приблизно однакові. Але німці просто їдять менше, ніж українці.

"Німці їдять небагато з іншої причини. У них інший раціон. Їхня культура харчування дуже відрізняється від нашої. З огляду на те, що ціни на продукти приблизно однакові в Німеччині та Україні. Вони (німці) їдять менше не тому, що в них немає можливості, а тому що така культура. І тому вони витрачають менше порівняно з нашими людьми", - сказав Рева.Також читайте: В Україні різко подорожчали овочі борщового набору


За його словами, в українців виробилося таке ставлення до харчування через війни та голодомори. "Мій батько все життя вважав пріоритетом добре поїсти. Він вважав, що можна в чомусь собі відмовити, але здорове повноцінне харчування дуже важливе. У наших людей є така історична традиція - голодомори, війни змушували їх ставитися до проблеми харчування не так, як в інших країнах. Я вже мовчу про те, що ставлення до хліба культивувалося в суспільстві", - сказав Рева.

Користувачі соціальних мереж бурхливо відреагували на заяву міністра соціальної політики України Андрія Реви про те, що українці витрачають на продукти половину свого заробітку. Користувачі почали називати міністра соціальної політики - "міністром реву, плачу і ниття", жартували про те, що наші люди й на пенсії живуть багато і писали про створення "гастропатруля".
Источник: https://ua.censor.net.ua/v451400
VEhrdlVtdzVRekl3VEVJNE1FdEVVWFJrUTNrd1RFRm5NRXBFVVhaa1F6QXdXVVJTYkhSRE5VeDVMMUYyT1VkQk1FdzNVWFJPUjBRd1RISlNaM1JETkdaT1Eza3dUR3BTWjNSSFFUQk1SRkpuZEVNMA==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
Сторінка 8 з 8
<<<1 2 3 4 5 6 7 8
 
 
 
 
 
 вгору