EN|RU|UK
 Політика України
  13259  107

 Прокурор АРК: "Вимушене переселення кримчан - це військовий злочин"

татары флаг крымские

Звернення прокурора з нагоди Дня корінних народів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у зверненні прокурора АР Крим до корінних народів Криму у зв'язку зі святкуванням Міжнародного дня корінних народів світу.

Гюндуз Мамедов звернув увагу на систематичні і масштабні порушення прав людини щодо представників корінних народів у Криму.

"Порушується право на їхній вільний розвиток на своїй землі, освіту рідною мовою та свободу віросповідання. Чиниться тиск на кримськотатарський народ, зазнають репресій мешканці півострова, які активно проявляють свою громадянську позицію щодо належності Криму Україні, відбувається переслідування за національною та етнічною ознаками. У зв'язку з цим багато представників корінних народів Криму були змушені покинути територію півострова після окупації, - сказано у зверненні. - Вимушене переселення кримчан у зв'язку з неможливістю жити у створених умовах є військовим злочином, оцінку якому дасть не лише суд, а й уся світова спільнота".

Читайте також: Окупанти закликали жителів Криму економити електрику у вечірній час

Прокурор АРК також заявляє, що відомство докладає усіх зусиль для притягнення до відповідальності винних в окупації півострова осіб та тих, хто свідомо порушує основоположні права громадян на півострові.

"Крім того, ми готуємо доказову базу вчинення незаконних дій окупаційної влади для розгляду в міжнародних судових інстанціях", - зазначив Мамедов.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n451411
VEhrdlVYVjBSMEV3VEdwUmRrNUhRakJaZWxGMWRFZFhTVTVIUXpCTVJGSm5kRU4zTUZsRVVYVkRPSFl3VERkUmRYUkhSREJNTDFGelRrZEhNRnBpVW1vemVsRjJPVWRCTUV3M1VYVjBSMFF3V1VSUmMwNUhRekJaVUZKblRrTjNaazVIUVRCTVdGRjJPVWRCTUV4WVVtZGtSMWN3V21RNE1FcHlVbWRPUXpRd1RIYzk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору