EN|RU|UK
 Політика України
  36355  104
Матеріали за темою:

 Сурков через обмін Сущенка збирається "вирішити свої особисті санкційні проблеми", - Фейгін

фейгин

Помічник російського президента Путіна Владислав Сурков, який курирує український напрямок, "збирається через обмін Сущенка та Агєєва вирішити свої особисті санкційні проблеми".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це адвокат ув'язненого в Москві українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін написав у Facebook.

"Вся публічна кампанія проти мене, що мала цілком конкретну мету - усунення Фейгіна з "українських справ", була розпочата силами структур радника президента РФ Владислава Суркова. Якщо ви подивитеся, то мережеві ресурси, які були залучені до цієї кампанії, підконтрольні саме їм. У "темнику щодо Фейгіна" одні і ті ж тези: "поганий адвокат", "ворог ФСБ", "агент ФСБ", "український шпигун"... Спроба позбавлення статусу, зрештою, захлинулася, оскільки нема за що. За twitter-повідомлення статусу не позбавляють. Такого ніколи не було. Я перший, кого намагалися покарати за окремі різкі характеристики. Навіщо це Суркову? Ну, крім, власне, курирування всієї "української теми" (зокрема політв'язнів), у нього є намір повністю контролювати процес відновлення обмінів між Україною і Росією ув'язненими з політичної тематики. Він збирається через обмін Сущенка та Агєєва вирішити свої особисті санкційні проблеми. Зрозуміло, Фейгін тому - вельми суттєва перешкода.


Проте публічна ця атака не закінчена, гроші в систему завантажені, ще якийсь час будуть "поливати". Але завдяки тим, хто залишається принциповим у Раді московської адвокатської палати, шансів у них немає. Що б там не відбувалося, найавторитетніші російські адвокати не бажають мати репутацію людей, які вигнали зі своїх лав незалежного і принципового політичного захисника під надуманим приводом", - пише адвокат.

Читайте також: "Кремль програв. Я не позбавлений статусу адвоката", - захисник Сущенка й Умерова Фейгін
Источник: https://ua.censor.net.ua/n451506
TUZsUVVYVjBSMEV3VEVSU2JEbERPVEJaU0ZKcVRrTTJNRnBaWnpCTVpsRnpUa2RCTUZsUVVtZzVRemt3VEdwUmRYUkRORWxPUTNsSlRrZEJNRmxSZGt3NVEyc3dURmhSZFdSRGVqQmFZbEYyV0hwUmIyUkhSREJaYmxGMFpFTTVNRXh5VVhacE9IWXdUQzlSZG5SRE56QmFZbEpuZEVONVNqbEhVREJNWmxGMlpFZFg=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору