EN|RU|UK
 Політика України
  2723  8

 НАЗК: Результати перевірки чотирьох е-декларацій передано в НАБУ

напк

Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило результати 39 повних перевірок електронних декларацій, а до кінця місяця планує затвердити в цілому близько 100 результатів перевірок.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив журналістам під час дня відкритих дверей у НАЗК заступник начальника першого відділу Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Аркадій Сесемко.

"Станом на сьогодні завершено і винесено рішення щодо 39 перевірок е-декларацій, результати перевірки щодо 4 осіб направлено до НАБУ. На засідання 17 серпня виноситься ще 15 результатів перевірок, потім буде засідання 18 серпня і там також буде по 15- 20 рішень винесено, і до кінця місяця це буде не 39 рішень, а десь 100", - сказав Сесемко.

Він розповів, що в цілому проведено 313 повних перевірок електронних декларацій 244 осіб. З них за рішенням НАЗК було розпочато повні перевірки щодо Президента України та членів Кабінету Міністрів, всі інші особи перевірялися за заявами викривачів, які повідомляли в НАЗК інформацію про невідповідність декларацій посадових осіб реальному стану справ. Сесемко підкреслив, що проблемним моментом у проведенні повних перевірок є відсутність автоматизованої системи перевірки, оскільки уповноважена особа НАЗК має саме вивчити декларацію і зробити запит в ручному режимі до відповідних органів, яких зазвичай 10-12.

Відповідаючи на запитання журналістів, Сесемко також повідомив, що вже затверджено результати повних перевірок декларацій 15 міністрів, в деклараціях трьох чиновників не знайдено жодної помилки, а помилки в деклараціях інших посадових топ-осіб не тягнуть за собою кримінальну або адміністративну відповідальність, оскільки в рішенні про затвердження результатів перевірки вказувалося на необхідність виправити неточні дані.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n451597
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyVEhrdlVYUk9RekV3VEhKUmRUbERkekJaUkZGelRrZEhNRnBpVW1vemVsRjJPVU14TUZsRVVYUmtRM2t3V21KU1owNUROakJNUWpnd1RGaFJkVGxETVRCTWNsSm5kRWRCTUV3M1VYWmtRemt3VEZWbk1FeFVVWFJrUXpZd1RIWlJjMDVIUVRCWlVGRnpkRU4zTUV3elVYWmtSMUJtVGtOa01FcEVVV3RrUTJwbVRrTmtNRXBFVVd3NVEyRT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору