EN|RU|UK
 Політика України
  9198  36

 95% позичальників неплатоспроможних банків відмовляються погашати свої кредити, - Фонд гарантування вкладів

кредит

Фонд гарантування вкладів закликав позичальників неплатоспроможних банків виплачувати кредити.

До 95% позичальників неплатоспроможних банків відмовляються обслуговувати свої кредити. Про це заявляють у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

У відомстві повідомили, що активізують співпрацю з Бюро кредитних історій (БКІ) і оновлюють інформацію про позичальників неплатоспроможних банків.

"Згідно діючих угод, вже оновлена інформація про позичальників 18 банків. Перш за все тих, хто не виконують свої кредитні зобов'язання. Ще майже 30 фінустанов налагоджують процес автоматичної передачі", - йдеться в повідомленні ФГВФО.

Незважаючи на те, що віднесення банку до категорії неплатоспроможних не припиняє дію кредитних договорів, абсолютна більшість позичальників - до 95%, просто відмовляються обслуговувати свої кредити. Навіть ті, хто до цього справно виконував свої зобов'язання, заявляють у фонді.

"Можливо, хтось думає:"у разі ліквідації банку про позичальника забудуть, а борги спишуться". Це не так! Всі, хто має кредити, повинні їх повертати. Адже це - активи банку, і кошти, отримані від їх погашення, направляються на задоволення вимог кредиторів. Ми часто виявляємо позичальників, перш за все корпоративних клієнтів, які взяли кредити відразу в декількох банках, але жоден договір не обслуговують! Країна, і перш за все діючі банки, повинні знати таких "героїв" поіменно", - заявила заступник директора-розпорядника ФГВФО Світлана Рекрут.

Фонд закликав позичальників неплатоспроможних банків погашати свої кредити.

Разом з тим, раніше Фонд гарантування вкладів фізосіб передав колекторським компаніям права вимоги заборгованості за кредитами банківських позичальників на 20 млрд грн.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n451709
VEhrNGRrdzVRM2d3VEVSUmRtUkROakJaUkZKbk9VZERNRmxJVW1kMFEza3dURFU0TUV4eVVtZE9RekV3VEZSUmRVNUhRMlpPUTNnd1RFUlJkbVJETmpCTWFEZ3dTMVJSZG5SRE9UQk1VV2N3VEZCUmMwNUhRVEJNUkZGMlpFZERNRmxRVVhOMFEzY3dURE5SZG1SSFVFbE9RM2t3VEhKUmRUbERkekJNVkZKc2RFTjU=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору