EN|RU|UK
 Політика України
  1686  25

 Проект рішення щодо е-декларації Порошенка ще не передали для розгляду на засіданні НАЗК, - Корчак

корчак

Уповноважена особа Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), яка перевіряла електронну декларацію Президента України Петра Порошенка, ще не передала проект рішення для розгляду результатів перевірки на засіданні НАЗК, повідомила голова агентства Наталія Корчак.

"Напевно, це (розгляд результатів перевірки декларації Президента, - ред.) буде вже на наступних засіданнях", - сказала Н. Корчак на брифінгу у вівторок у Києві, відповідаючи на питання Інтерфакс-Україна, коли саме НАЗК на своєму засіданні розгляне результати перевірки декларації Президента - 17, 18 серпня чи вже наступного тижня, передає Цензор.НЕТ.

Вона наголосила, що перевірку декларації проводить уповноважена особа за дорученням НАЗК. "Члени агентства не мають права втручатися в діяльність уповноваженої особи. Тільки після того, як уповноважена особа передасть проект відповідного рішення на розгляд членів Національного агентства, тоді ми можемо щось коментувати", - пояснила голова НАЗК.


Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи означає це, що уповноважена особа ще не передала проект рішення, голова агентства сказала: "Все залежить від того, коли уповноважена особа передасть відповідний проект рішення, зараз його ще немає".

"Результати проведеної перевірки будуть найближчим часом", - запевнила Н.Корчак.


Раніше заступник керівника 1-го відділу департаменту фінансового контролю і моніторингу способу життя НАЗК Аркадій Сесемко повідомив, що НАЗК на найближчих засіданнях розгляне результати повної перевірки декларації Президента П. Порошенка.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n451744
TUV4VmREQk1WRkYwWkVNMk1FeDJVWE5PUjBFd1RFUlNhSFJIVnpCYVkyY3dURlJSZEdSSFFUQk1ZbEpuWkVNM01GbFFVWFIwUTNnd1REZFJjM1JIUnpCYVlsRnphVGgyTUVvdlVYWjBSMEV3VERkU2FVNURNVEJNTTFGMWRFTXJaazVEWVRCTU4xSm5Ua2RJTUV4RVVYVnBPSFl3VEM5UmRHUkhRVEJNV0ZGemRFZFhNRmxFVVhWMFEzZG1Ua014TUV4MlVYUmtRell3V1V4U1owNURLekJNTTFGMlpFTXhTVTVETURCTVdGRjFkRU0zTUV4RVVtZE9SMFF3VEV4UmMwNURPVEJNTTFKcU0zcFJibVJEVVRCS1psRnRaejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору