EN|RU|UK
 За кордоном
  5888  30

 Російська влада репресує віруючих різних конфесій, - Держдепартамент США

госдепартамент госдеп

У 2016 році в Росії тривали утиски релігійних меншин.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це йдеться у щорічній доповіді Державного департаменту США про релігійні свободи в світі.

"Органи державної влади продовжували затримувати і штрафувати членів релігійних меншин за підозрою в екстремізмі", - йдеться у документі.

У ньому підкреслюють, що штрафам і депортації також піддалися деякі громадяни США, зокрема, волонтери з Церкви Ісуса Христа святих останніх днів (Мормонська церква). "Влада затримала й оштрафувала кількох людей за "публічні промови, що закликають до нападу на віруючих", - наголошують у доповіді.

Крім того, в Держдепі підкреслюють, що в зв'язку з прийняттям "пакета Ярової" були висунуті звинувачення низці протестантських деномінацій, кришнаїтам та єпископу Української реформаторської православної церкви.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Послідовник Свідків Єгови в окупованому Криму помер після судового засідання у його справі

У доповіді говориться, що при внесенні релігійних публікацій у список заборонених місцева влада посилалася на російські закони про протидію екстремізму. Також, за інформацією відомства, влада в РФ продовжувала перешкоджати спробам організацій, що представляють релігійні меншини, купувати землю, відмовляла їм у дозволі на будівництво храмів, а також у деяких випадках анонсувала можливість відчуження майна або руйнування храмів.

"Поліція проводила обшуки в приватних будинках і в храмах представників релігійних меншин, конфіскувала релігійні тексти, а також власність, блокувала їхні Інтернет-сайти", - йдеться у документі.

Крім того, в доповіді повідомляють, що минулого року ЗМІ й неурядові організації в Росії повідомляли про випадки фізичного насильства за мотивами релігійної ненависті. Такі напади відбувалися на представників "Свідків Єгови", мусульман та іудеїв.

Нагадаємо, в липні Верховний суд Росії визнав законною ліквідацію організації "Управлінський центр Свідків Єгови в Росії" через її екстремістську діяльність.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n451815
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoUmRUbEhWekJNVUZKc2RFZFFaazVIUVRCTVdGRjJPVWRCTUV4WVVtZGtSMWN3V21RNE1FcFVVWFJrUjBFd1RHSlJkRTVETVRCTUwxRnpUa2RCTUZsTVVYTk9Remd3VEZoUmRtUkhRMGxPUTJnd1MycFJhMGg2VVc5T1F5c3dXVWhTYkhSSFVBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору