EN|RU|UK
 Політика України
  10821  70

 На "Південмаші" немає технологій для виготовлення двигунів, нібито переданих у КНДР, - КБ "Південне"

бюро кб южное

Конструкторське бюро "Південне" спростувало інформацію, надруковану в газеті The New York Times, про нібито постачання ракетних двигунів у КНДР з України.

"Після отримання незалежності Україна більше не виробляла жодних балістичних ракет ні для Російської Федерації, ні для власних потреб, ні для жодної іншої країни. Починаючи з 1991 року на ДП "ВО "Південмаш" технологічні лінії з виробництва двигунів із характеристиками, аналогічними характеристикам РД 250, частково демонтували. Виробничу лінію для створення балістичних ракет SS-18 і двигунів для них було повністю знищено. Зважаючи на це, нині підприємство не має у своєму розпорядженні виробничих технологій для виготовлення ракетних двигунів зазначеної конфігурації", - цитує Цензор.НЕТ заяву бюро.


Нагадаємо, американська газета The New York Times із посиланням на старшого наукового співробітника Міжнародного інституту стратегічних досліджень (IISS) Майкла Еллемана й секретні оцінки американських спецслужб повідомила, що успіх Північної Кореї у випробуваннях міжконтинентальної балістичної ракети став можливим завдяки закупівлям потужних ракетних двигунів на чорному ринку - імовірно, з українського заводу "Південмаш".
Источник: https://ua.censor.net.ua/n451830
VEhrNGRrdzVSMEV3VEVSUmRYUkRNVEJaVEZGMVNIcFJiamxIVnpCTVRGRjBUa014TUV3elVYWk9RM2N3V1dnNE1FcHlVVzVrUTFVd1MwRTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору