EN|RU|UK
 Політика України
  6674  30

 Публікація в NYT про українські двигуни в КНДР схожа на удар-попередження від РФ, - нардеп Висоцький

высоцкий

Історія з публікацією про можливі поставки українських двигунів у КНДР скидається на удар-попередження від Служби зовнішньої розвідки Росії в зв'язку з тим, що очікується публікація реального джерела постачання північнокорейського режиму ракетними двигунами.

Як передає Цензор.НЕТ, про це пише на сторінці в Facebook парламентарій від "Народного фронту" Сергій Висоцький.

"На наше щастя, стратегічні ракетні технології - це сфера діяльності не стільки політиків, скільки спецслужб. Можна написати, навіть у NYT, сто статей про те, як Україна озброїла Північну Корею газотурбінними танками на шасі "Таврії", просувала в президенти США кота Гарфілда або планувала завдати ядерного удару по Сиктивкару. Ці публікації не вплинуть на ухвалення рішень американським політичним керівництвом, бо в основі цих рішень лежать не тільки роздруківки від прес-служби, а й роздруківки від спецслужби.

Іншими словами, після виходу статті про ракети, американська розвід спільнота видасть для споживачів своєї інформації цілком таємне memo, в якому опише чому написане там - це повний bullshit. Припускаю, в цьому memo також буде згадано і російський "Енергомаш". І взагалі вся ця історія з публікацією скидається на удар-попередження від СВР Росії в зв'язку з тим, що очікується публікація реального джерела постачання режиму Кимов двигунами.

Так, політична система США стикається зі своїми проблемами, проте інститути спецслужб там не відірвані від процесу ухвалення політичних рішень. Надання точної інформації, на основі якої такі рішення приймаються - одна з основних їхніх функцій і обов'язків спецслужб. Обов'язок політичного керівництва - зважати на цю інформацією та з рекомендаціями спецслужб.

Проблема архітектури нашої держави в тому, що спецслужби відірвані від ухвалення рішень. Вони розглядаються українським політичним керівництвом як виконавці його волі, а не як радники, чиї рекомендації варто виконувати. Хороша спецслужба - як лікар. Виписує рецепт і каже про наслідки ігнорування хвороби. Наші ж президенти як правило або не прислухаються, або починають розповідати лікареві, як йому лікувати.

Системна криза держави починається тоді, коли у її керівництва завалюється горизонт ухвалення рішень. Розширити цей горизонт може тільки адекватна інформація та адекватний прогноз. Коли рішення продукуються не завдяки зусиллям державних інститутів, а завдяки третій склянці віскаря в колі "любих друзів" - чекай біди.

А спецслужби? Коли бачать таку незатребуваність, починають деградувати. Мотивовані, високоорганізовані люди, не бачачи адекватних завдань від держави, йдуть. Решта починають боротьбу з біткоїнами, і "роботу "на себе".

Читайте також: Українські ракетні двигуни в КНДР могла відправити Росія, - голова Держкосмосу Радченко

Нагадаємо, 14 серпня на сайті американської щоденної газети "The New York Times" була опублікована стаття із заголовком "Північнокорейський ракетний успіх пов'язаний із українським заводом, кажуть дослідники". У статті з посиланням на дослідження фахівця з ракетним питань у Міжнародному інституті стратегічних досліджень (International Institute for Strategic Studies, IISS) Майкла Еллемана (англ. Michael Elleman) говориться, що останні успіхи КНДР у випробуваннях міжконтинентальної балістичної ракети "стали можливі завдяки закупівлям потужних ракетних двигунів на чорному ринку, ймовірно, з українського заводу, що має історичні зв'язки з російською ракетною програмою".

Секретар РНБО України Олександр Турчинов заявив, що український оборонний і авіакосмічний комплекси не поставляли зброї і військових технологій у Північну Корею, а поширювана деякими іноземними ЗМІ неправдива інформація про нібито передачу "Південмашем" ракетних технологій КНДР, ймовірніше, спровокована російськими спецслужбами.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n451844
VEhrdlVXdDBRelF3V1VoUmRuUkhSekJaZWxGMWRFTTBNRXhyWnpCTFNGRjBaRWRCTUV4UVVteDBRelZNZVM5U1oyUkRMekJNV0ZKb2RFZENNRXgyVW1jNVF6SXdURWhSZFVoNlVXMTBRMlF3U2xSUmIwRTlQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору