EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  30984  226

 "В АТО найбільше дратує відсутність мети", - Бутусов. ВIДЕО

Відсутність у багатьох армійських керівників чіткого розуміння поставлених завдань і мети перебування на посаді доволі серйозно впливають на загальну ситуацію в ЗСУ.

Про це розповів головний редактор Цензор.НЕТ в інтерв'ю в програмі "Гордон", відповідаючи на питання про те, що найбільше дратує в АТО на Донбасі.

"Відсутність мети дратувала мене від самого початку і не тільки в АТО. Насправді, це проблема нашої держави ... Чому відбувається той чи інший процес, яким чином і яка мета процесу. Це проблема відсутності самостійних національних традицій у суспільстві і державному апараті. Серед державних управлінців головна проблема - відсутність проектного мислення. Вони працюють, сидячи в кабінетах, не розуміючи, навіщо цей кабінет створений, навіщо така система розсадження, хто створив цей апарат, які завдання він повинен виконати і яка мета роботи ... Це кимось, колись було створено для реалізації певних цілей. Змінився час, кілька поколінь управлінців, змінилася держава, історія, і треба розуміти, коли ти увійшов у цей кабінет, що все це, можливо, вже не потрібно. Ти повинен розуміти мету в принципі ... Це головна проблема у всьому, а в АТО її видно найкраще", - сказав Бутусов.

...

Читайте також: Ліміт дурнів у Росії вже вичерпаний, некомплект бойових підрозділів на Донбасі 60-70%, - журналіст про можливість вторгнення РФ
Источник: https://ua.censor.net.ua/v451892
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYXpsREt6QlpSRkYwVGtNck1Fd3hPREJLU0ZKbk9VZERNRmxRVW1ka1F5c3dURWxuTUVzM1VtZE9SMWN3VEd0MlREbERlVEJhWWxGMVpFTTVNRXhDT0RCTVJGSm5Ua000TUZwaVVtcDNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору